Будівлі, що швидко монтуються — швидкість зведення і економія

Хто постарше віком, пам’ятають як було в Радянському Союзі — незважаючи на всі заклики правителів до економії державних коштів, гроші народні витрачалися направо і наліво часто зовсім бездумно — а чого економити, все навколо народне, загальне, а значить не своє, тому про яку економію і дбайливе ставлення до загальних засобів взагалі могла йти мова? Були слова, які розходилися зі справами, не дивлячись на відомий брежнєвських часів гасло: «Економіка повинна бути економною».

Тому економні технології і все новаторство в будівництві найчастіше йшли до нас з Заходу, часто десятиліттями.

Що таке конструкції швидкомонтованих будівель (БМЗ)?

Сама назва говорить про себе. Це ті об’єкти будівництва, які швидко монтуються, збираються, встановлюються. Дізнатись, яка зараз на быстромонтируемые здания цена, можна за посиланням.

Зазвичай це збірні елементи конструкцій, які схожі на дитячі конструктори — існуючі деталі (елементи) майбутнього готового до експлуатації об’єкта будівництва з’єднуються між собою за певними технологіями, утворюючи фундаменти, стіни, міжповерхові перекриття, Перестенко і покрівлю.

Найбільш вживані раніше — залізобетонні, дерев’яні та металеві конструкції. Застосовувані матеріали залишаються ті ж — зараз також багато будують з того ж дерева, металу, залізобетону, але постійно поповнюється асортимент технологій, за якими виготовляються конструкції цих конструкторів будівництва.
БМЗ зазвичай коштують дешевше традиційних будматеріалів — колод, цегли, всіляких блоків і деякі технології дозволяють, крім швидкості будівництва, зводити об’єкти вище, ширше і часто застосовувати там, де традиційними будматеріалами просто неможливо досягти.

Дерев’яні конструкції

Примітно, що в США і Канаді, Японії та Фінляндії так будують не тільки індивідуальне житло — абсолютна більшість всіх малоповерхових будівель: магазини, склади, СТО, офісні будівлі, багатоквартирні двох-трьох поверхові житлові будинки і т.п. майже всі будувалися і будуються з дерев’яних конструкцій і в основному з бруса. Називають також «канадської» технологією і збірні будівлі з готових, утеплених щитів, якими комплектуються стіни, перекриття, покрівля.

Залізобетонні конструкції

З \ б деталі будівель вживаються для зведення фундаментів з ФБС (фундаментні блоки), панелі для стін, плити перекриття і покрівельного покриття. З цих матеріалів будується як індивідуальне житло, всім відомі «хрущовки», «брежневки», «чешки»; також і торгові приміщення, тваринницькі комплекси, виробничі цехи, складські приміщення, готелі та багато іншого.

Будинки із залізобетону відрізняються дешевизною, надійністю, але разом з цим великим навантаженням на грунт.

Металеві конструкції

Використовуються давно. З них побудована всім відома Ейфелева вежа в Парижі, з них на заклепках збиралися перші хмарочоси в Нью-Йорку, будувалися не менш відомі грандіозні мости.
З металоконструкцій (це сталеві куточки різних перетинів, швелери, балки) будуються мости, склади, різні промислові будівлі, магазини і т.п.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости