Чому варто використовувати крафт-пакети?

Крафт-пакети — стильна і красива упаковка. Вони бувають не тільки подарунковими. Багато елітних магазинів використовують крафт-пакети в якості брендових (потрібно тільки нанести логотип на папір). Підходять вироби для різних продуктів, косметики, парфумерії, одягу.

Переваги крафових пакетів

Можна навести чимало аргументів на користь крафт-пакетів:

  • Безпека. Крафтового пакети екологічні. Вони не виділяють шкідливих речовин навіть під впливом високих температур. Їх допускається використовувати під продукти.
  • Надійність. Виробники використовують щільну і міцну на розрив крафт-папір. Це дозволяє задіяти один і той же пакет тривалий час.
  • Естетичність. Виглядають пакети привабливо і солідно. Підприємства, які використовують таку продукцію, покращують свій імідж.
  • Брендування. На пакет можна нанести будь-який малюнок. Логотип і назва компанії — в тому числі. Так як крафт пакеты оптом привабливі і надійні, є всі шанси, що покупець буде використовувати виріб і далі. Наприклад, при походах в магазин. Таким чином, він стане вашим «рекламним агентом». Гарний пакет з написом буде кидатися в очі перехожим.

Крафтові пакети підходять і для зберігання продуктів вдома. Особливо, якщо вони красиво оформлені. Матеріал перешкоджає повітрообміну, що дозволяє продовжити термін придатності хлібобулочних та інших виробів.

На що звертати увагу при виборі?

Бажано, щоб крафт-пакет оснащувався ручками. Особливо, якщо мова йде про вироби, в яких покупці стануть відносити покупки. Ручки істотно спрощують процес. Вони повинні бути міцними і надійними.

Переконайтеся, що папір використана досить щільна. Від цього залежить довговічність пакета.

Якщо хочете зробити акцент на брендування, на пакет можна нанести тільки логотип з назвою. Однак краще сприймаються споживачами привабливі вироби з нейтральним принтом.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости