ДІАГНОСТИКА ТНВД ВАНТАЖІВОК

Професійна діагностика ТНВД необхідна для перевірки працездатності паливного насоса високого тиску. Цю процедуру проводять не тільки при виявленні поломок, але і в профілактичних цілях. При виконанні діагностичних процедур співробітники автомайстерні визначають основні робочі параметри пристрою: величину подачі палива, кут початку і завершення циклу вприскування палива, тиск всередині агрегату, частоту обертання валу насосного агрегату і ін.

Щоб отримати точну і об’єктивну інформацію про стан паливного насоса високого тиску, зверніться в автомайстерню Тахосервіс — або на сайт дизель сервис в Киеве за посиланням.

В ЯКИХ СИТУАЦІЯХ ВИКОНУЄТЬСЯ ПРОЦЕДУРА?

Власникам вантажних автомобілів слід замовити діагностику ТНВД в разі виникнення таких несправностей:

  • Збільшене споживання пального. Частою причиною цієї проблеми є забруднення або пошкодження форсунок. Несправність усувається шляхом регулювання або ремонту паливного насоса.
  • Пальне не подається на форсунки. Подібне відбувається через внутрішній руйнування насосного агрегату або збоїв в роботі плунжерній пари.
  • Виникло протікання палива. При виникненні цієї поломки ускладнюється запуск двигуна автомобіля.
  • Професійна діагностика дозволить локалізувати причину, по якій пальне випливає з насосного агрегату.
  • Спостерігаються сторонні шуми. Якщо ТНВД видає невластиві звуки, деренчить, стукає або вібрує, це є ознакою зносу його внутрішніх вузлів. В ході перевірки фахівці аналізують стан деталей механізму і вибирають оптимальний варіант вирішення проблеми (повна заміна пристрою або його відновлення).

ПЕРЕВАГИ ЗВЕРНЕННЯ ДО НАС

Якщо насосний агрегат в паливній системі вантажного автомобіля подає ознаки несправностей або ви хочете виконати профілактичну перевірку цього вузла, зверніться в компанію «Тахосервіс». Довірившись нам, ви отримаєте вагомі переваги:

  1. Професійний підхід. У розпорядженні наших автомеханіків є високотехнологічне діагностичне обладнання, необхідне для перевірки всіх функціональних вузлів вантажівок.
  2. Прийнятні ціни. Ми не завищуємо вартість послуг, так як маємо велику базу постійних клієнтів. Тому вам не доведеться необгрунтовано переплачувати.
  3. Мінімальні терміни. З вашим замовленням впораються протягом робочого дня.

Телефонуйте менеджеру компанії «Тахосервіс» за телефоном, вказаним на сайті. Професійна діагностика стану ТНВД вашого авто не займе багато часу, звертайтеся!

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости