Готові паперові пакети замовити в Україні

Паперові пакети стали незамінною частиною нашого життя. Вони продовжують витісняти поліетилен, завдяки своїй практичності, міцності і екологічності. Але найголовніше — вони виглядають стильно і можуть служити не тільки красивою упаковкою, а й потужним рекламним інструментом.

Всі провідні бренди давно перейшли на паперову упаковку, а за ними поступово рушили і всі інші. Готові паперові пакети використовують для упаковки текстильної продукції, посуду, продуктів харчування, подарунків і т.д.

Ви можете замовити готові паперові пакети в Україні за доступною ціною. Фірма Борса пропонує широкий асортимент пакетів різних видів, а також їх комплектуючі (ручки, шпагат та ін.)

Ви можете купити прості готові макети або розмістити на пакеті зображення логотипу вашої компанії, а також будь-яке інше зображення або напис. Сучасні способи друку дозволяють оформити пакет дуже стильно і красиво.

Які готові паперові пакети замовити можна?

У нас ви можете замовити найпопулярніші види паперових пакетів. Чим вони відрізняються і який тип краще вибрати?

Готові паперові пакети: ламіновані

Ламіновані паперові пакети вже давно користуються великою популярністю в нашій країні. Вони дуже яскраві і красиві, ідеально підходять в якості подарункової упаковки. З практичних достоїнств варто відзначити:

 1. стійкість до вологи;
 2. не мнуться;
 3. малюнок не розтікається і не друкується при дотику.

Для виробництва може використовуватися різна основа: крейдований папір або картон, крафт папір різних відтінків, а також дизайнерський картон або папір.

Для оформлення та нанесення малюнка також є різні варіанти:

 1. ламінація;
 2. тиснення фольгою;
 3. УФ лак;
 4. конгрев.

Ламінація може бути глянсовою або матовою. Ви можете вибрати будь-який розмір пакетів в межах 2 аркушів 100 х 70 см.

Такий пакет буде ідеальним варіантом для святкової упаковки від магазину або фірми.

Готові паперові пакети: крафт

Якщо з ламінованим пакетам ми знайомі вже дуже давно, то крафт пакети в Україні почали використовувати недавно. Мода на екологічні упаковки прокотилася по світу і дійшла і до нас. Сьогодні їх уже використовують багато торгові точки для упаковки товарів будь-якого типу: від хлібобулочних виробів до парфумерії тощо

Якщо ламіновані пакети більше підходять для оформлення подарунків, то крафт-пакети — це варіант на кожен день. Вони відрізняються великою кількістю достоїнств:

 • міцні;
 • абсолютно екологічні;
 • добре пропускають повітря (що важливо для ряду товарів);
 • вбирають вологу;
 • доступні за ціною.

Ви можете вибрати папір різного кольору (білу або буру) і щільності (від 70 до 140 гр / м2). Також можливе замовлення кольорових пакетів (12 відтінків на вибір).

Крафт-пакети привабливі і можливістю нанесення будь-яких зображень. Вони дуже ефективні як носій реклами.

Готові пакети і коробки «клатч»

Це менш поширені, але дуже цікаві, стильні і оригінальні пакети, які відрізняються за своєю формою. На перший погляд вони нагадують невеликі подушки, і часто використовуються для упаковки одягу, подарунків, сувенірів, косметики і т.п.

Вони ламинируются (глянсовим або матовим способом) і дозволяють нанести будь-яке зображення.

Ви можете вибрати різні види паперу, ручок, тип друку. Наша компанія виконає будь-яке індивідуальне замовлення, а також доставить готові паперові пакети швидко і за доступною ціною.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости