Інтерактивна дошка: як вона працює?

У школах, дитячих садках або конференц-залах з’являється все більше і більше презентацій з великими можливостями. Йдеться про інтерактивні дошки, які успішно замінюють традиційні рішення. Візуалізатори, проєктори або фліпчарти можуть їх доповнювати.

Як вибрати інтерактивну дошку?

На перший погляд, интерактивная доска — AVexpert нагадує звичайну білу дошку, на якій можна писати маркером. На практиці роботу інтерактивної дошки можна порівняти з сенсорним екраном смартфона або планшета, керованим пальцем або виконаним в спеціальному стилі. Вміст є видимим на білій дошці за допомогою проєктора, і користувачі можуть робити нотатки, малювати й розв’язувати задачі. Пристрій підключається до ноутбука або настільного комп’ютера.

Переваги та недоліки інтерактивних дощок

  • показує презентацію;
  • встигнути закінчити розгляд «живий» лекції й можливість збереження конспектів пізніше;
  • не потрібно чистити;
  • нема потреби поповнювати запаси крейди або маркерів;
  • набагато більш висока ціна, ніж традиційні дошки;
  • на додаток до білої дошці слід придбати проєктор, бажано навчання й установку

На що звернути увагу?

Діагональ

Найпопулярніші моделі мають діагоналі від 77 до 88 ». Він ідеально підходить для традиційних аудиторій або лекційних залів, які можуть вмістити від 20 до 50 осіб. Для великих приміщень можна зустріти дошки з діагоналлю до 105 », однак завдяки зручному використанню всього доступного простору зроблено в форматі 16: 9.

Установка

На даний момент варто подумати про те, як буде використовуватися дошка. Він повинен бути мобільним, тому що буде використовуватися в різних кімнатах? Або він буде встановлений на постійній основі? У першому випадку слід звернути увагу на розмір дошки (вона не повинна бути занадто великий), а також на такі додаткові елементи, як: колеса, знімні ніжки й чохол для захисту поверхні від ушкоджень.

Сподіваємося, що вам сподобалася дана публікація. Якщо так, то діліться посиланням на неї з друзями та родичами у соціальних мережах, не гаючи часу. Очікуйте но нові публікації вже дуже скоро. До зустрічі!

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости