Кілька порад, які допоможуть вибрати постільну білизну

Купуючи постільний комплект або покривало, кожна жінка сподівається на вдалий вибір. Будь-якій господині хочеться користуватися яскравим гарним комплектом протягом довгих років, який буде мати відповідні розміри і не перекоситься після декількох прань. Однак, подібні очікування не завжди є виправданими. Як же зробити правильний вибір? Яку тканину краще використовувати?

Білизна з ситцю відрізняється невисокою вартістю, але має невелику довговічністю. Прання з часом призводять до витончення, вицвітання таких речей, через що вони стають невиразними ганчірочками.

Найкраще купувати білизну з бязі тут, тому що вона має високу міцність, зносостійкість і відрізняється відносно невисокою ціною. Правильний догляд за бязевим комплектом дозволить користуватися ним протягом довгих років.

Білизна з батисту досить приємна на дотик. Зазвичай батист використовується для шиття урочистої постільної білизни, яка не буде використовуватися кожен день. Постійні прання призводять до витончення білизни, а коштує вона не дешево.

Білизна з махрового трикотажу відрізняється практичністю. Така білизна є досить м’якою, теплою і затишною, вона не боїться прання і практично не мнеться. Такі комплекти найкраще використовувати в зимовий час.

Досить схожа за властивостями фланелева білизна, проте прання згодом призводять до її скочування і втрати первісного вигляду.

Комплекти з льону відрізняються красою, міцністю і м’якістю. На лляній білизні спати в спеку буде дуже комфортно, як і в зимові морози. Така тканина сприяє пригніченню патогенної мікрофлори. Однак, така білизна вимагає ретельного догляду, вона сильно схильне сминанию і важко піддається прасуванню.

Постільна білизна з шовку вважається найбільш розкішною і романтичною. Головне, щоб шовк відрізнявся високою якістю. Вартість такого комплекту білизни досить висока. Економія ж тут просто неприйнятна, так як сон на дешевому шовку супроводжується неприємними відчуттями — це і те, що моментально з’являються затяжки, і безсонні ночі, викликані дискомфортом через спеку, холод, неприємне ковзання або скрип.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости