Коли варто купити гідрофільтри для мангала?

Мангал, встановлений в приміщенні або поблизу нього істотно відрізняється від переносних. Для експлуатації стаціонарного виробу необхідно встановити гідрофільтр для мангала. Без нього не обійтися в кафе і ресторанах, де подають шашлик та інші страви на грилі. Якщо обзавестися таким виробом, можна сміливо влаштовувати барбекю навіть в будинку.

Як працює гідрофільтр для мангала і з чого складається?

Гідрофільтр ще називають водяним. І хоча в різних виробах можуть бути інші елементи, але принцип роботи і основні складові для всіх гідрофільтрів однакові:

  1. зварений геометричний корпус (для виготовлення використовують вогнетривкий метал з високими антикорозійними властивостями);
  2. системи водорозпилення;
  3. сітчастий фільтр для гасіння іскор;
  4. лабіринтова фільтрація, за допомогою якої вловлюється жир;
  5. подаючий воду клапан;
  6. датчики тиску;
  7. система, що займається відділенням диму від рідини;
  8. муфта, яка виконує функцію відведення брудної рідини.

Гідрофільтри монтують також і на сам димар з круглим або квадратним перетином. Для зручного підключення додатково використовуються фланцеві з’єднання. Для їх виготовлення вибирають нержавіючий метал у вигляді куточка товщиною 3 мм. Внизу корпусу розташовується спеціальний отвір для відведення брудної води діаметром 5 см. Електричний привід налаштовується так, щоб функціонувати разом з вентиляційним вентилятором.

Розігріте до 80-180 C повітря надходить в гидрофильтр для мангала. Але спочатку повітря накопичується в ковпаку димоходу, частково проходячи його. Потрапивши в фільтр з димом, починаються такі процеси: гаряче повітря потрапляє в змішувальну камеру. Тиск (2 бари) сприяє подачі води, яка протікає крізь повноконусні форсунки. Завдяки цьому відбувається розпорошення води по всій камері змішувача. Це сприяє зрошенню і зволоженню повітря, він стає більш прохолодний.

Тиск контролюється манометром, а впливає на нього редуктор; далі повітря проходить крізь наповнену іскрогасящімі фільтрами секцію; зволожений дим, проходячи через камеру з жіровловлюючими лабіринтовими фільтрами, видаляє жирові частинки; водяна вапно і дим відокремлюються від диму. Це відбувається під влагоотводітельной секції.

Забруднена рідина виводиться за допомогою клапана і стікає в систему каналізації. Очищене і остигле повітря йде далі по вентиляції. При використанні гідрофільтрів висока ефективність гарантована. Він здатний повністю погашати іскри, зменшує температуру чадного газу, видаляє кіптява, сажу і жир.

Чим керуватися при виборі гідрофільтрах для мангала?

В першу чергу, перед вибором гідрофільтрах, потрібно врахувати фінансовий аспект, кухонне обладнання, рівень можливостей пристрою. Чим більше функцій виконує гідрофільтр, тим дорожче його ціна. Деякі моделі повністю автоматизовані. Потік повітря здійснюється при запуску пристрою. Після роботи Гідрофільтри самоочищається або виробляє це за таймером. За допомогою датчика рівня подається сигнал і відбувається автоматична подача води в фільтр.

Щоб спостерігати за функціонуванням пристрою, досить періодично поглядати на звукову або світлову сигналізацію. Для багатьох покупців водного фільтра головне питання ціна. На неї в першу чергу впливають ступінь автоматизації і кількість систем контролю. І якщо повністю автоматизований пристрій не по кишені, можна звернути увагу на гідрофільтри з мінімальною автоматизацією.

Набагато дешевше обійдеться модель зі зниженою ступенем очищення. Однак не варто забувати про дотримання діючих санітарних нормах. Не купуйте пристрій зі зниженою захистом від жиру і іскор.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости