Куди встановити кондиціонер?

В процесі вибору кондиціонера нас цікавить все — від бренду, до найдрібніших деталей і опцій. Деякі люди навіть намагаються купити обладнання марки, у якої сервісний центр знаходиться ближче до дому. Такому важливому моменту, як вибір місця для установки приділяється в кілька разів менше уваги. В принципі, це питання найчастіше бере на себе монтажна бригада і добре, якщо попадуться справжні професіонали. Але щоб не попасти в неприємну ситуацію, рекомендується самостійно ознайомитися з основними принципами розміщення спліт-системи. Нічого складного в цьому немає, але в майбутньому така інформація обов’язково стане в нагоді.

Якщо вас цікавить монтаж сплит-системы в Харькове, то рекомендуємо перейти за даним посиланням.

На що звертати увагу перед установкою кондиціонера?

Кваліфікований монтажник в першу чергу задає питання наступного характеру:

  • В який бік повернуті вікна вашої квартири?
  • У будинку якого типу буде встановлено кондиціонер — панельний, блочний, цегляний, окремий котедж або приватний будинок?

Наступний етап — виїзд фахівця безпосередньо на об’єкт. Робиться це для того, щоб визначити оптимальне місце для монтажу, дозаправить кондиционер і з’ясувати масу подробиць, які при всьому бажанні не розкажеш по телефону. Приблизно такий підхід має право називатися грамотним і професійним.

Як вибрати місце для кондиціонера?

Повітря з внутрішнього блоку не може і не повинно потрапляти прямо на людину, виходячи з цього, слід розміщувати одну з основних частин спліт-системи відповідним чином. Всього 10-15 хвилин перебування піт потоками холодного переробленого повітря здатне викликати різке погіршення самопочуття і навіть спровокувати початок простудного захворювання.

При установці кондиціонера в спальні оптимальне місце — під стелею над узголів’ям ліжка. Вкрай важливо встановити жалюзі кондиціонера так, щоб перероблене холодне повітря прямувало по горизонталі. У цьому випадку воно буде відштовхуватися від стіни, що знаходиться навпроти і рівномірно розсіюватися по всій площі кімнати.

Між стелею і внутрішнім блоком необхідно витримати відстань не менше 10 сантиметрів. Нехтування цією рекомендацією веде до погіршення роботи кондиціонера, який вже не зможе ефективно поглинати необхідну кількість повітря.

Установка внутрішнього блоку навпроти входу в кімнату не рекомендується. Це веде до порушення дизайнерської концепції приміщення, оскільки обладнання буде кидатися в очі і вибиватися із загальної картини.

Над шафами, комодами, антресолями і будь-якими іншими меблями установка кондиціонера категорично не рекомендується. В таких умовах повітряний потік буде зустрічати на своєму шляху безліч перешкод, тому процес охолодження і циркуляції буде порушений. Між нижньою частиною спліт-системи і будь-яким предметом меблів має бути відстань не менше одного метра. В іншому випадку включений кондиціонер буде дуже продуктивно і рівномірно розносити по кімнаті пил, який зібрався, наприклад, зверху шафи. При цьому мікроклімат в приміщенні зміниться далеко не в кращу сторону.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости