Нюанси вибору мийки високого тиску

Придбання мийки високого тиску — досить серйозна процедура, тому необхідно заздалегідь продумати кілька моментів. Зокрема, проаналізуйте, як часто і для чого конкретно ви будете її застосовувати. Якщо ви маєте намір лише 1 раз в тиждень мити автомобіль, цілком достатньо недорогого побутового варіанту. Але якщо ви плануєте регулярно мити фасад будівлі, плитку біля будинку, кілька машин або іншу техніку, доведеться придивитися до професійних моделей мийок. Різниця між побутовими і професійними мийками складається в вартість та строк експлуатації.

Великою популярністю на ринку користується продукція виробника Karcher.

Побутові мийки високого тиску призначені для експлуатації в особистих цілях. Зазвичай тривалість безперервної роботи таких виробів не перевищує 2 годин. Споживання води досягає 500 літрів на годину. Продуктивність дорівнює 20-150 бар. У комплект мийки входять базові насадки, простенький піноутворювач і шланг. Як правило, забір води може здійснюватися з ємності або водопроводу.

А ось професійні мийки можуть працювати кілька годин, але перерви все таки робити доведеться. Звичайно, вартість їх відрізняється і має велике значення. Потужність може становити 150 бар і вище.

Крім продуктивності, необхідно звертати увагу на показник робочого тиску, витрата води, а також температуру води на виході.

Рівень робочого тиску безпосередньо пов’язаний з тим, якою помпою оснащена мойка высокого давления Karcher. Помпи бувають пластиковими і металевими. Вироби із пластику погано переносять перегрів і використання гарячої води. А ось металеві помпи відрізняються більш тривалим терміном експлуатації і високою надійністю.

Якщо ви плануєте використовувати мийку 2-3 рази в тиждень, досить моделі потужністю 2,1 кВт. Зазвичай такі вироби забезпечують тиск близько 140 бар. А ось для постійної експлуатації більш кращою буде мийка потужністю 3 кВт.

Практично всі мийки здатні випускати воду під температурою близько 60 градусів, що значно полегшує процес видалення бруду. Важливий фактор — можливість забору води з зовнішнього джерела. Не у всіх випадках буде можливо поєднати мийку з водопроводом.

Для використання мийки рекомендується встановити додаткові фільтри для очищення водопровідної води, якість якої зазвичай не дуже хороше. Це запобіжить передчасну поломку вироби.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости