Переваги і застосування лазерного різання металу

Різання металу лазером почало використовуватися порівняно недавно, проте цей метод вже встиг себе зарекомендувати як один з найточніших і ефективних. Лазерне різання являє собою процес розкрою металу за допомогою потужного лазерного променя, який забезпечує рівний розріз по всій його протяжності і чіткі, рівні краї одержуваної деталі.

Суть процесу лазерного різання та її переваги

У процесі різання лазерний промінь високої потужності, керований комп’ютерною програмою, плавить і випаровує метал по шляху свого проходження, забезпечуючи практично ідеальну лінію розрізу. Промінь проходить по металу точно за наміченим контуру, тому з одного металевого листа можна вирізати максимальну кількість деталей, адже їх обриси можуть намічатися дуже близько один до одного. Розріз буде дуже тонким, без сколів і задирок.

Головною перевагою лазерного різання https://avaloninvest.com.ua/ є те, що під час його виконання на метал не впливає механічна дія, тому за допомогою лазера можна різати навіть дуже тендітні метали, що не деформовує і не пошкоджує їх. Після різання не потрібно додатково обробляти краю одержані виробів, тому на виробництві, де використовується різання лазером, завжди є можливість заощадити час і кошти.

Використовуючи лазерний промінь, можна різати як дуже м’які і податливі метали, так і високоміцні сплави. У будь-якому випадку робота з лазером буде швидкою, сам же верстат відрізняється дуже високою продуктивністю. Швидкість роботи забезпечується також використанням спеціальних програм, які допомагають максимально автоматизувати процес лазерного різання.

Де найчастіше використовується лазерне різання металу?

Через високої точності такий спосіб різання металів часто застосовується в тих випадках, коли потрібно виготовити складні за своєю формою деталі. Лазер відмінно підходить для роботи з дуже тонкими металевими листами, адже при використанні іншого методу тонкий і ніжний матеріал може легко прийти в непридатність.

Сьогодні лазерні верстати часто використовуються при виготовленні деталей для автомобілів і інших транспортних засобів, на виробництві рекламних конструкцій, огороджень, сучасних котлів і печей для опалення, на виробництві різних декоративних виробів з металу. Дуже важливо те, що для використання лазера не потрібно витрачати надто багато енергії, що неминуче веде до здешевлення одержуваної продукції.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости