Переваги та ризики при купівлі вживаного авто

Купівля старої машини з одного боку може здатися дуже раціональним вкладенням коштів. Але з іншого боку на вторинному ринку України існує ряд ризиків, і якщо ви на них потрапите, то даремно витратите гроші, купіть зламане авто або той, який скоро зламається. Тому перед покупкою рекомендується вивчити всі плюси і мінуси такого виду угоди.

Переваги

Складно виділити кілька переваг придбання транспортного засобу на вторинному ринку України, оскільки їх досить багато. Досвідчені водії можуть точно визначити технічний стан, тому вони завжди купують якісний транспорт. Недосвідчений користувач може допустити ряд поширених помилок.

Навіть незважаючи на ризики, машини на вторинному ринку все одно купуються. Якісна проверка авто в Киеве доступна за посиланням. Це обумовлено перевагами:

  1. Ціни. Вартість автомобіля на вторинному ринку нижче мінімум на 30%. Можна підібрати варіант, що в автомобільному салоні виявиться вам не по фінансовим можливостями. Але не забувайте, на машину потрібно витрачати не тільки під час покупки, але і в процесі експлуатації. Враховуйте фінансові можливості, і підбирайте марку модель відповідно до них.
  2. Вибір. Асортимент пропозицій вторинного ринку досить широкий. Тут можна знайти ті моделі, які давно зняли з виробництва. Тут виставляють на продаж ретро-транспорту, рідкісні екземпляри і інші цікаві транспортні засоби.
  3. Стан. Можна вибрати автомобіль відповідно до фінансових можливостей. Тим менше грошей ви готові витратити, тим гірше буде стан автомобіля. Є варіанти машин, у яких спостерігається майже ідеальний стан, вони не мають ніяких технічних проблем. Такі коштують більше.

Перераховані переваги виділяються досвідченими водіями і учасниками вторинного автомобільного ринку України частіше за інших. На цьому список не закінчується, але з ними він має основу.

Сайт http://avtoraid.com.ua/ підходить для вивчення асортименту автомобільного ринку України. Тут представлена велика база транспортних засобів, спостерігається велика щоденна відвідуваність, багато представників цільової аудиторії. Тому тут найвигідніше продавати машини, так само як купувати їх у власність.

Ризики

Недосвідчені водії сильно ризикують при покупці автомобіля на вторинному ринку. Тут існує зовсім небагато ризиків, але їх обов’язково потрібно прийняти до відома до покупки, щоб знати, до чого себе готувати:

  • Несправний стан. Досвідчені продавці або перекупники знають, як можна замаскувати наявні недоліки або зробити так, щоб несправності деякий час себе не проявляли;
  • Проблеми з документами. Договір купівлі-продажу автомобіля вважається укладеним, якщо його підписали обидві сторони. Тут немає такого, як на ринку нерухомості, коли документи повторно перевіряє нотаріус перед засвідченням договору. Важливо перевірити документи, щоб не купити автомобіль з проблемами.
  • Автомобіль в заставі або з кредитами. Можна продавати машини з документами або заставними зобов’язаннями, але тільки за умови, що новий власник бере фінансові обов’язки на себе. Тому існують ризики купити машину, за яку згодом буде потрібно додатково виплачувати гроші, причому найчастіше — великі суми.

Від кожного з ризиків можна застрахуватися. Необхідно перевіряти автомобіль на спеціальному діагностичному обладнанні, незважаючи на те, що буде потрібно платити за послугу. Також потрібно ретельно перевіряти документи і пророкувати довідку про те, що машина не має ніяких фінансових або заставних зобов’язань.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости