Переваги використання міні АЗС

Сьогодні на ринку паливної сфери представлені моделі, які мають різні назви, але при цьому виконують схожі функції. До таких виробів відносяться, паливні модулі, мобільні АЗС та інші. Тут можна побачити міні АЗС, а нижче ми розповімо, що вони з собою представляють.

Мини АЗС — це спеціальний пристрій, призначений для заправки різного виду транспорту будь-яким рідким паливом. Резервуари міні АЗС мають наземне розташування, в їх паливних контейнерах знаходиться ТРК. Це все — єдиний заводський виріб.

Іншими словами, контейнерна АЗС — це наземний резервуар відкритого типу з вбудованим в нього технологічним відсіком для ТРК. А разом — це паливний модуль, укритий в контейнер і ємність для палива. Тут не має значення конструкція або назва, найголовніше, щоб все це було одним заводським виробом.

Особливості міні АЗС

Дана станція в обов’язковому порядку повинна мати оснащення власним насосом, які приймають паливо, і автоматично відключатися, коли резервуар поностью заповнений (категорично заборонена закачування палива іншим насосом, наприклад, від бензовоза). Дуже важливо, щоб резервуар мав огорожу з металевої негорючої перебирання, від технологічних відсіків. Важливим моментом є обсяг паливної камери.

Якщо АЗС передбачається розташувати в населеному пункті, тоді сумарна місткість паливного резервуара не повинна перевищувати 40 куб.м, а відсіків може бути максимально 10 куб.м. За межами житлових районів загальна місткість контейнерної міні АЗС не може перевищувати 60 куб.м, а відсіків має бути до 20 куб.м. Гарне удосконалення роботи міні АЗС — це дистанційний контроль кількості роздачі або зливу палива. Всю необхідну інформацію ви отримуєте онлайн і вам не потрібен для цього оператор. Ви будете мати можливість повністю контролювати і аналізувати роботу станції.

При такій роботі можна абсолютно унеможливити крадіжки палива персоналом, і звести нанівець такі нюанси, як недолив з бензовоза або погана якість палива. Кожна АЗС повинна мати окрему вільну площадку зони в’їзду і виїзду. Обов’язково має бути влаштування огорожі, що захищає АЗС від непередбаченого наїзду транспорту. Необхідно мати певну відстань до навколишніх об’єктів різних призначень.

Обов’язкові вимоги суворого виконання всі заходи з протипожежної безпеки. Виконання всіх цих вимог і умов для роботи міні АЗС позбавить вас від проблем під час планової перевірки, і забезпечить нормальне функціонування станції.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости