Переваги використання паперових формочок

Приготування домашньої випічки немислиме без допоміжних інструментів. Паперові форми для випічки — це пристосування, без яких не може обійтися жоден любитель кондитерської майстерності. З їх допомогою десерти набувають оригінальну форму, і вони прекрасно виглядають в якості аксесуарів для сервіровки кексів, капкейков, пасок, маффіів. Паперові формочки — це сучасна упаковка, яка поступово стає невід’ємною частиною багатьох кондитерських виробів. Чому вони настільки затребувані?

Переваги паперових формочок:

 1. Форми можуть використовуватися для випічки, порціонної подачі і викладки різних кондитерських виробів (кексів, тістечок, цукерок).
 2. Завдяки спеціальному жиро-і вологостійкому пергаменту, вироби в формочках допускають глибоку заморозку і можуть використовуватися в СВЧ-печах.
 3. Також формочки з пергаменту дозволяють повністю виключити жири з процесу підготовки робочих поверхонь до випічки.
 4. Легко відділяються від тіста.
 5. Зберігають свіжість виробу.
 6. Це економія 2 в 1 (форма для випікання + гігієнічна упаковка).
 7. Вони одноразові, тому їх не треба чистити.
 8. Їх не треба посипати паніруванням.
 9. Вироби в них пропікаються рівномірно і швидко;
 10. Створені з безпечних і гіпоалергенних матеріалів;
 11. Витримують температуру до 200 C;
 12. Мають доступну вартість.

В результаті ви отримуєте не тільки форму для випічки, але і естетично привабливу упаковку, яка багато в чому буде сприяти успішній реалізації готових виробів.

У нашому асортименті (детальніше дивіться на https://pekar-konditer.com.ua/konditerskie-instrumenty/formy-dlya-vypechki/bumazhnye-formy-dlya-vypechki) ви знайдете круглі, прямокутні, квадратні, овальні і навіть тюльпан-формочки білого і коричневого кольорів.

Паперові формочки зроблять ваше свято цікавіше

Універсальні паперові форми — це красива, екологічна та багатофункціональна упаковка. Можна вибрати необхідний вам розмір, колір і щільність вироби. Наприклад, формочки можна підібрати по дизайну в стилі вечірки, і така прикраса кондитерських виробів підніме гостям настрій. Особливо ємності з яскравими і різнобарвними малюнками подобаються дітям.

Є десерти з таких форм не тільки весело, але і зручно. Ламінація паперових форм для випічки сприяє легкої виїмці солодощів, а сам десерт можна з’їсти, не забруднивши руки.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости