Переваги вилкових навантажувачів

Вилкові навантажувачі — це спецтехніка, яка активно використовувана різними будівельними, логістичними, а також торговими компаніями і багатьма підприємствами всіляких галузей. Покупка даного складського обладнання абсолютно виправдана, так як без нього не обійтися. Вкладені кошти в придбання навантажувача з часом окупляться.

На даний момент виробничі підприємства отримують продукцію на піддонах. Це дає можливість заощадити дорогоцінний час на переміщення товару. Для підйому і перевезення піддонів по території складського приміщення використовується спеціальна техніка: электро рокла, вилковий навантажувач та інша техніка. Не варто забувати про те, що придбання спецтехніки — дороге задоволення. 

До вилкових навантажувачів пред’являються певні вимоги. В першу чергу вони стосуються безпеки і терміну експлуатації.

Ще десять років тому навіть великі компанії і організації воліли не купувати, а орендувати навантажувачі. Сьогодні ситуація істотно змінилася. На вітчизняному ринку товарів і послуг з’явилася доступна і якісна продукція від китайських виробників.

Навантажувачі мають масу переваг, серед яких такі:

  • Доступна вартість. Найбільш приємні ціни у китайських виробників. Їх продукція за якісними показниками нітрохи не гірша, ніж у інших. Навантажувачі китайських марок обійдуться в два рази дешевше, ніж європейські чи японські аналоги.
  • Надійність.
  • Висока якість. Транспорт має якісні комплектуючі.
  • Відповідність всім вимогам, що пред’являються. Йдеться про захист екології, безпеку праці, а також забезпечення зручності водієві транспортного засобу.
  • Висока маневреність на території складу невеликій площі.
  • Легкість у догляді і експлуатації.
  • Вила можуть підніматися на висоту до восьми метрів.

Варто зазначити, що погрузчик вилочный — головний засіб, який дозволяє спростити роботу. Це складське устаткування відрізняється простотою у використанні і ремонті.

Вилковий навантажувач не потребує значних витрат в технічному обслуговуванні. Ще одним істотним плюсом оснащення є надійність, яка поєднана з адаптацією до вітчизняних умов експлуатації.

Багато видів даної складської техніки оснащені так званою системою вільного ходу вил. Це дає можливість переміщати будь-які вантажі в складах з низькими стелями.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости