ПЕРЕЇЗДЖАЄМО В ІСПАНІЮ І ПЕРЕВОЗИМО ОСОБИСТІ РЕЧІ: КІЛЬКА ВАЖЛИВИХ МОМЕНТІВ

Важливий етап переїзду до Іспанії на місце проживання – перевезення особистих речей. Тут необхідно враховувати, що відповідно до законодавства країни у 2023 році таке транспортування прирівнюється до імпорту. Необхідно детально вивчити всі тонкощі, актуальні норми. Це дозволить точно визначити оптимальні рішення для перевезення, а також з’ясувати суму мит та податків.

Цей матеріал присвячується перевезенню саме особистих речей. Тут ми розглядаємо чинники, пов’язані з комерційним майном.

ВІДПРАВЛЕННЯ ОСОБИСТИХ РЕЧЕЙ ПОШТОЮ

Існує офіційний портал Єврокомісії: там можна вивчити ставки, що діють, а також розширений номенклатурний перелік. Нараховуються необхідні внески в такий спосіб. Спочатку нараховують мито, потім отримана сума складається із загальною вартістю. І вже одержаний показник використовується для розрахунку податку.

Іспанська поштова служба має забрати посилки з митниці. За це також стягується відповідна плата. Митну декларацію зазвичай також заповнюють платно, це коштує 25 доларів. Самостійно складати її в електронному форматі дещо складніше: доведеться оформити електронний підпис. Якщо ви таки подаєте декларацію у віртуальному форматі, не забудьте зберегти ваш персональний номер. Він необхідний підтвердження платежу.

Іноді посилки додатково перевіряються, затримуються.

ПЕРЕВЕЗЕННЯ РЕЧЕЙ: САМОСТІЙНО, ІЗ ЗАЛУЧЕННЯМ ПРОФІЛЬНИХ КОМПАНІЙ

Коли особисті речі перевозить приватна особа, яка переїжджає на постійній основі до Іспанії, можна звільнитися від сплати мит та податків. Але тут існує ціла низка вимог. Речі повинні підходити під поняття особистих: це ті предмети, які використовуються при господарюванні, одяг та взуття, засоби догляду. Наприклад, складнощі можуть виникнути із предметами мистецтва. Не входять сюди і всі предмети, які застосовуються у комерційних цілях. Детальніше про перевезення особистих речей при переїзді в Іспанію — на сайті за посиланням.

Як не платити податки та мита

Розглянемо докладніше всі найважливіші підстави. Саме вони дозволять офіційно звільнитися від сплати податкового збору, мита при перевезенні особистих речей на територію Іспанії.

  1. Повинна зберегтися мета застосування особистих речей: на минулому місці проживання та в Іспанії.
    Важливо, щоб власник проживав щонайменше рік поза ЄС.
  2. Заборонено здавати в оренду всі речі, що перевозяться, а також продавати їх або передавати іншим особам. Це обмеження діє мінімум рік.
  3. Коли людина вже переїхала до Іспанії, їй надається рік на перевезення всіх особистих речей. Це допускається робити у кілька етапів. Головне, вкластися у зазначений термін.
  4. Дозволено перевезти свої речі наперед. Але власник має встигнути переїхати протягом півроку.
  5. Особливі правила діють предметів меблів. Вона використовується для житла в Іспанії, а власник повинен підтвердити оренду на найближчий рік або право володіння даною нерухомістю.
  6. Речі перевозяться без додаткових пільг. Тобто звільнення від мит та податків має бути єдиною пільгою.
  7. Обладнання, техніка, різноманітні предмети, які у комерційних цілях, не входять у категорію особистих речей. І такі пільги на них не поширюються.

Особливі умови діють студентам. Вони мають право ввезти на територію країни всі речі, необхідні для навчання. Це може бути обладнання для житла, нові предмети та речі. Пільга актуальна лише один раз протягом навчального року.

ПРОЦЕС ДЕКЛАРУВАННЯ

Декларацію потрібно заповнити та подати до відділення за місцем проживання або безпосередньо на митниці. Потрібно підготувати пакет документів. Обов’язково надається перелік усіх предметів, їх вартість. Оформлено декларацію встановленого зразка. Знадобиться картка резидента, паспорт. Потрібно отримати довідку про реєстрацію: вона оформляється за новим місцем проживання, надається разом із декларацією.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости