Пінопласт — універсальний утеплювач

Багаторазове підвищення цін на всі види енергоносіїв в Україні і слідом за ним подорожчання всіх комунальних послуг, особливо опалення, лягло непосильним фінансової ношею на плечі переважної більшості населення країни. Єдиним ефективним способом економії коштів і забезпечення придатних для життя умов в житлах в холодну пору року є ретельне збереження тепла, що неможливо без ґрунтовного утеплення будинків і квартир.

Попит на утеплення житла в Україні зростає з кожним роком. У відповідь на нього з’явилася велика кількість профільних фірм, що виконують даний вид робіт, і досить широкий асортимент утеплювачів, що розрізняються за технічними характеристиками і вартості. Найбільш популярним з них, перевіреним часом і добре зарекомендували себе є всім відомий пінопласт.

Пінопласт отримують шляхом спінювання різних синтетичних матеріалів з отриманням гранул, що містять до 98% повітря або інертного газу, завдяки чому застигла піна має прекрасні теплоізоляційні характеристики. Корисним доповненням є і хороші звукоізоляційні властивості пінополістиролу.

Утеплення стін пінопластом зовні і зсередини набуло широкої популярності. Великою перевагою цього матеріалу при утепленні фасадів є його мала вага, завдяки чому він не робить навантаження на фундамент. Пінопласт має відмінну стійкість до перепадів температур в широкому діапазоні (від — 40, до +40 градусів Цельсія), довговічний, має високу стійкість до бактерій і грибків.

Часто зоною витоку тепла в одноповерхових будинках є холодний стеля та підлога. Пінополістирол (пінопласт), легкий і зручний в обробці, незамінний при утепленні стелі в приватному будинку, горищних приміщень і покрівлі, а так само статі.

Для утеплення квартири або будинку зсередини найкращим чином підходить пінополістирол підвищеної щільності (екструдований). Він так само прекрасно зарекомендував себе при утепленні конструкцій будівлі, які безпосередньо прилягають до грунтом, наприклад, фундаменту, так як практично не вбирає воду. ЕРС більш стійкий до механічних навантажень, ніж звичайний пінопласт.

Як будь-який інший матеріал, пінопласт має і свої недоліки. Він горючий, крихкий і має низьку паропроникність. Ця характеристика важлива для того, щоб волога виводилася назовні, і стіни залишалися сухими. Однак, за умови, що утеплювальні роботи виконуються професіоналами, ці «мінуси» практично зводяться до нуля. Зате низька вартість пінопласту робить його доступним для широкого загалу населення і дає можливість отримати відмінний результат при мінімальній ціні.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости