Плюси рекрутингових компаній і чим вони можуть допомогти кандидату?

Пошук нової роботи — завдання, як правило, непроста. Корисним і ефективним способом може стати взаємодія з рекрутингової компанією. Які переваги цей спосіб має?

Почнемо з того, що послуги кадрових агентств (не плутати з агентствами з працевлаштування) для кандидатів безкоштовні, їх оплачують роботодавці.

Також важливо, що розглядаючи вакансію від великого рекрутингового агентства abouthr.com.ua, ви фактично застраховані від компаній із сумнівною репутацією. Погодьтеся, якщо у компанії є кошти на послуги агентства, це говорить, що вам пропонують вакансію в добропорядної, і, як мінімум, прибуткової компанії.

Рекрутингові компанії часто мають цікаві і добре оплачувані пропозиції, які складно зустріти десь ще. Є категорія вакансій, які не представлені на відкритому ринку і ніде не опубліковані. Це, як правило, позиції висококваліфікованих фахівців і топ-менеджерів. Або це можуть бути конфіденційні позиції, коли, наприклад, компанія планує заміну поточного співробітника або не хотіла б привертати увагу широкої аудиторії та конкурентів до розвитку свого бізнесу.

Чимало важливо і те, що рекрутер може запропонувати кандидату одночасно декілька різних вакансій. Можливо, зустрінуться навіть такі, про яких Ви б самі і не подумали, наприклад, з іншої сфери бізнесу або суміжного напряму.

Під час інтерв’ю рекрутери агентства неупереджено оцінять Ваші досвід і навички, проконсультують щодо ситуації на ринку праці, зорієнтують по зарплаті, а також допоможуть грамотно скласти резюме, щоб максимально підкреслити ваші сильні компетенції, успіхи і досягнення.

Обговорюючи конкретну позицію, можна з’ясувати важливу інформацію, яка допоможе Вам успішно пройти інтерв’ю у роботодавця: що являє собою HR і керівник компанії (їх вік, характер, стиль проведення інтерв’ю, корпоративну культуру і т.д.). Рекрутер допоможе підготуватися до співбесіди, розгляне складні і типові питання, що задаються на інтерв’ю, а також яких найчастіше припускаються здобувачами помилки. Якщо роботодавець крім співбесіди проводить тести, рекрутер попередить про це.

Додатковим бонусом для вас може бути те, що консультанти рекрутингових компаній зберігають інформацію про кандидатів в базі даних і продовжують працювати з ними на протязі всього часу. Навіть якщо в даний момент Ви з якихось причин не отримали пропозиції, в майбутньому, напевно, з Вами ще зв’яжуться.

Тому направляти своє резюме в агентство вигідно, навіть якщо ви не перебуваєте в пошуку роботи, ваше резюме завжди буде розглядатися на найцікавіші позиції, що виникають на ринку праці, а це означає, що ви завжди будете мати можливість зробити якісний стрибок у вашому професійному розвитку!

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости