Ринопластика: переваги і показання

Прагнення до краси — природне бажання, властиве не лише представницям прекрасної статі, а й чоловікам. Сучасна пластична хірургія виступає чудовою нагодою змінити недосконалі риси або особливості статури. Саме за допомогою пластики можна підкоригувати або повністю поміняти форму будь-якій частині обличчя. Найчастіше до подібної процедури вдаються з метою корекції носа, адже це орган, який має великий вплив на миловидність обличчя, а також виконує життєво важливу функцію — бере участь в диханні, нюху.

Нерідко довгий, з горбинкою ніс виступає не родзинкою, а справжньою проблемою. Він робить обличчя грубим, додає років. Особливо доставляють незручності дефекти, які є вродженими чи набутими. З ними звертаються клієнти в клініки пластичної хірургії в першу чергу.

Причини проведення ринопластики

Всі причини можна розділити на дві групи: зміна форми і відновлення функцій.

Операції по коригування форми сприяють наданню носі досконалішого вигляду. За допомогою втручання можна:

  • прибрати горбинку;
  • підняти кінчик носа;
  • звузити або розширити спинку;
  • змінити форму ніздрів.

Підібрати ідеальну форму допоможе хірург, адже ніс повинен гармоніювати в іншими рисами обличчя, доповнювати зовнішній вигляд. Такі операції проводять закритим або відкритим способом, в залежності від масштабності змін і специфіки проблеми. Наприклад, при ринопластиці носа з горбинкою рекомендують зупинитися на операції відкритого типу, так як вона дозволяє повністю прибрати горбинку і одночасно удосконалити кінчик.

Відновлювальні операції проводять в разі серйозних пошкоджень носа, які заважають йому нормально функціонувати. До такого хірургічного втручання відносять:

  • безопераційне виправлення невеликих дефектів;
  • відновлення дихання — вирівнювання носової перегородки;
  • виправлення викривлень, отриманих під час механічної травми;
  • повторна ринопластика цены на яку залежать від багатьох факторів, пов’язана з виправленням недоліків попередньої операції.

Що дає ринопластика?

Крім естетичної привабливості, пластика носа допомагає відчути впевненість в собі, оскільки дефект перестає привертати увагу. Якщо головна мета звернення до пластичного хірурга полягала в коригуванні недоліку, який заважав нормально дихати, то клієнт отримує повне відновлення функцій плюс виправлення візуальних недоліків.

Відновлювальний період триває близько місяця, після чого людина може повертатися до роботи і звичних справ. Головне — відповідально підходити до дотримання рекомендацій лікаря і не займатися самолікуванням в разі виникнення ускладнень.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости