Самостійна розкрутка акаунта в Інстаграм

Одна з найважчих речей на початку ведення бізнесу — пошук клієнтів. З нуля починати завжди важко, тому цільовій аудиторії потрібно приділити велику увагу. Інстаграм — відмінний варіант для набору ваших перших замовників. У цю соціальну мережу щодня заходять сотні тисяч людей. Якщо ви зацікавите їх своїм контентом, то вони з великою часткою ймовірності на вас підпишуться, а потім і зовсім почнуть купувати ваш товар. Для цього потрібно вміло просувати свій профіль. Це робиться різними способами: можна найняти спеціальних людей, які будуть цим займатися, можна звернутися до платних платформ, а можна розкручувати акаунт самому. У кожного з цих способів свої нюанси — переваги і недоліки. І тільки вам вибирати, як чинити з просуванням. У цьому матеріалі ми розповімо, як краще просувати акаунт самостійно, якщо ви зважилися на цю справу.

Самостійна розкрутка корисна тим, що ви в процесі набору популярності отримуєте неоціненний досвід не тільки в просуванні, але і в спілкуванні з аудиторією. Крім цього, ви економите свої гроші. Натомість, правда, доведеться віддати немало часу. Але, як правило, це окупається отриманими знаннями. Не дарма кажуть: «Вік живи — вік вчись».

Підготуйтеся морально до наступних умов самостійної розкрутки:

  • Велика кількість часу піде на просування;
  • Така раскрутка аккаунта в instagram повинна відбуватися постійно. Якщо ви думаєте, що вам необхідно буде вкласти час і сили лише протягом деякого періоду часу, а потім все піде своїм ходом, то ви помиляєтеся. Просувати аккаунт потрібно постійно, інакше всі забудуть про нього;
  • Потрібно планувати пости. Щоб у вас не було несподіванок, заплануйте кілька постів вперед. Так ви позбавите себе від щоденного придумування постів;
  • Змиріться з тим, що вам доведеться постійно фотографувати. А як ви думали? Інстаграм — візуальна соцмережа, в ній котируються в основному знімки, а не текст. Тепер найцікавіші події потрібно буде відобразити на вашому смартфоні.

До речі, будьте обережні з розкручуванням облікового запису за допомогою сторонніх програм. Вам потрібно усвідомити, що просування підрозділяється на 2 типи:

  • чорне;
  • біле.

Як ви зрозуміли, перший тип не вітається модераторами і всіляко присікається. Другий — це «офіційні» загальноприйняті методи, за які вас ніхто не покарає.

Якщо ж ви все-таки зважилися на чорний метод просування, то майте на увазі наступне:

  • Модератори активно стежать за користувачами. У цьому їм допомагають розробки — обмеження на деякі дії — лайки, коментарі, підписки. Якщо їх число стає неприродно великим, то вас банять або на якийсь час, або назавжди. Так що будьте обережні;
  • Чорний метод часто приводить до вас у фоловери несправжніх людей: ботів, фейків. Такі акаунти не знадобляться вам ні для чого, крім як збільшать число лайків або підписників. Рекомендується використовувати сторонні програми укупі зі звичайними — «легальними» — методами розкрутки.

Поради по розкрутці

Як би це погано не звучало, людям не подобається, коли їм нав’язують щось купити. З цієї причини вам потрібно або вміло маскувати свої наміри продати товар, або чергувати таків пости з іншими: розважальними та інформаційними. Аккаунт, де знаходяться лише знімки товарів, нікому не буде цікавим.

Публікуйте вірусні записи. Тобто такі, які западут людям в душу, і вони побажають розповісти про них іншим. Звичайно, щоб вміти робити такі пости, знадобиться навик. Так що вам є, до чого прагнути.

Якщо не хочете розкручувати самостійно, то зверніть увагу на послуги з просування Instagram. Великим попитом користується накрутка підписників і лайків. 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости