Самостійне обслуговування велосипеда

У сьогоднішньому матеріалі розповімо про те, які саме частини велосипеда потрібно регулярно обслуговувати і як це правильно робити.

В ході експлуатації велосипеда, навіть при акуратній їзді, можуть виникнути дрібні або значні несправності його механізмів.

Перш за все варто відзначити, для того щоб велосипед служив довго, був максимально безпечним і досить комфортним для прогулянок, потрібно купувати якісний велосипед від перевірених виробників. Вибрати і придбати тросы для велосипеда можна на сайті velozapchasti.in.ua.

Далі в статті поговоримо про те, які саме частини велосипеда потрібно регулярно обслуговувати і як це правильно робити.

До основних частин і деталей велосипеда, які потребують огляді і догляді як мінімум раз на місяць, відносяться:

  • ланцюг;
  • гальма;
  • втулки.

Ланцюг велосипеда потрібно регулярно очищати від бруду, пилу і старого мастила. Після промивання в бензині або солярці, на неї наносять свіжу мастило. У зимову пору року краще використовувати густу мастило, щоб вона не захолонуло.

Справність гальм грає ключову роль в безпеці вашого руху, особливо якщо ви використовуєте велосипед в міських умовах. При появі характерного скрипу після натискання під час руху на гальмо, перевірте гальмівні колодки. Скрип означає що колодки близькі до стирання або вже зношені і їх потрібно замінити на нові. Перевіряйте натяг гальмівного троса для ефективного гальмування.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости