Що таке автоматизація ресторану та які її переваги

Автоматизація ресторану — це процес впровадження апаратних і програмних засобів на підприємстві громадського харчування. Її мета полягає у спрощенні і прискоренні бізнес-процесів шляхом заміни ручної праці автоматизованими системами.

Результати автоматизації ресторану

Ручна робота персоналу пов’язана з низькою швидкістю обслуговування клієнтів і нерідко призводить до помилок. Автоматизація бізнес-процесів від https://joinposter.com/ua/business/restaurant дозволяє усунути ці недоліки.

В цілому, результати автоматизації ресторану наступні:

  1. підвищення якості і швидкості обслуговування відвідувачів;
  2. підвищення лояльності клієнтів;
  3. наочне відображення статистики (виявлення найбільш популярних страв, рівень відвідуваності за певний часовий період, звіт з фінансів та інше);
  4. зручний контроль запасів на складі;
  5. автоматичне формування всіх видів звітностей;
  6. об’єднання кількох закладів в одну мережу;
  7. віддалений контроль над роботою співробітників, що досягається завдяки хмарним сервісів;
  8. зростання прибутковості підприємства громадського харчування.

Автоматизація дозволяє оптимізувати ресторанний бізнес на будь-якому з етапів — від кадрового та продуктового обліку до управлінських функцій.

Максимально зручне управління рестораном

Бути в курсі того, що відбувається в ресторані в режимі реального часу і, при цьому, перебувати за багато кілометрів від нього — це можливо! Отримання звітів: про рух грошових коштів, про прибуток і збитки, балансовий, або складання власної форми звітності, яка буде зручна саме вам. Зручні функції з планування бюджету і складання план-факт аналізу.

Всі дії співробітників за їх робочу зміну відображаються в журналі безпеки. Там же можна переглянути відеоролик із записом робочих моментів, які викличуть інтерес керівництва.

Підсумки

Автоматизація ресторану дозволяє спростити роботу керівника і співробітників, налагодити роботу всередині організації таким чином, щоб отримати максимальний прибуток. Програм автоматизації ресторану існує безліч. Обране програмне забезпечення має підходити під специфіку бізнесу, його особливості та апаратне оснащення. Представлені комплекти допомагають зробити автоматизацію з урахуванням специфіки бізнесу, поставлених цілей і завдань.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости