Що таке двигун на дизелі Cummins

Двигун на дизелі Cummins визнали у всьому світі як чудовий мотор для вантажівок і сільгосптехніки не тільки завдяки тому, що має потрібні потужність і оертальний момент, а також ще й за неперевершену довговічність. Дізнатися які бувають види двигунів Каммінз і як вибрати для них запчастини ви можете на сайті. При правильному обслуговуванні техніка з подібним двигуном буде служити дуже довго.

Двигун на дизелі Cummins був удосконаленням незвичайної технології двигуна на дизелі, розробленої Рудольфом Дизелем у другій половині 90-их років дев’ятнадцятого століття. Мотор на дизелі дуже схожий на бензиновий — крім, зрозуміло, типу палива, яке застосовується для згоряння, завдяки чому потім виробляється потужність для приводу. Прочитати отзывы на двигатели cummins можна за посиланням.

Інша відмінність полягає в тому, що замість того, щоб пальне змішувалося з повітрям, а потім стискалося поршнями і запалювалося іскрами, двигун на дизелі в першу чергу стискав повітря, а потім впорскував пальне. Стиснене повітря нагрівається автоматично, і саме це гарячє стиснене повітря запалює пальне для згоряння.

Зверніть увагу, що ви можете придбати подписчикив вконтакте doctorsmm.com за найвигіднішими цінами вже зараз.

Важливою відмінністю сучасних двигунів Cummins буде більший обертальний момент, який створюється для номінальної потужності. Більш того, мотор Cummins має особливі відмінності в конструкції блоку циліндрів і головки циліндрів, ступеня стиснення, діаметра отвору і ходу, і навіть порядку запуску.

Ви можете запитати, чому мотор Cummins є таким затребуваним для вантажівок і сільгосптехніки? 12-клапанний мотор має легендарну репутацію через здатність двигунів виробляти разючу потужність і великий обертальний момент. Сьогодні запасні частини для ДВС cummins можна вибрати в Інтернеті, а також на спеціалізованих форумах.

Що ще набагато важливіше, мотор Cummins користується славою жорсткого, довговічного мотора, який як правило неможливо «вбити». Це може бути пов’язано з тим, що мотор з самого початку розроблявся для застосування в техніці, яка буде застосовуватися в комерційних структурах. У другій половині 80-их років XX століття Cummins Turbodiesel потрапив в пікап Ram — і легенда виникла. Потужний мотор виграв конкуренцію з боку Ford і GMC.

Cummins почав займати перші місця на ринку, коли справа дійшла до дизельних двигунів для автопрому, завдяки власній репутації щодо довговічності. Головка і блок мотора зроблені з чавуну. Колінчастий вал і шатуни зроблені з кованої сталі одночасно з важкими головними підшипниками. Натомість ланцюга приводу ГРМ або ременя, що застосовується в бензинових двигунах, в двигунах на дизелі застосовується сталева зубчаста передача, поєднана з кривошипом і кулачком.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости