Що таке двигун на дизелі Cummins

Двигун на дизелі Cummins визнали у всьому світі як чудовий мотор для вантажівок і сільгосптехніки не тільки завдяки тому, що має потрібні потужність і оертальний момент, а також ще й за неперевершену довговічність. Дізнатися які бувають види двигунів Каммінз і як вибрати для них запчастини ви можете на сайті http://forum.truck.ru/viewforum.php?f=67. При правильному обслуговуванні техніка з подібним двигуном буде служити дуже довго.

Двигун на дизелі Cummins був удосконаленням незвичайної технології двигуна на дизелі, розробленої Рудольфом Дизелем у другій половині 90-их років дев’ятнадцятого століття. Мотор на дизелі дуже схожий на бензиновий — крім, зрозуміло, типу палива, яке застосовується для згоряння, завдяки чому потім виробляється потужність для приводу. Прочитати отзывы на двигатели cummins можна за посиланням.

Інша відмінність полягає в тому, що замість того, щоб пальне змішувалося з повітрям, а потім стискалося поршнями і запалювалося іскрами, двигун на дизелі в першу чергу стискав повітря, а потім впорскував пальне. Стиснене повітря нагрівається автоматично, і саме це гарячє стиснене повітря запалює пальне для згоряння.

Важливою відмінністю сучасних двигунів Cummins буде більший обертальний момент, який створюється для номінальної потужності. Більш того, мотор Cummins має особливі відмінності в конструкції блоку циліндрів і головки циліндрів, ступеня стиснення, діаметра отвору і ходу, і навіть порядку запуску.

Ви можете запитати, чому мотор Cummins є таким затребуваним для вантажівок і сільгосптехніки? 12-клапанний мотор має легендарну репутацію через здатність двигунів виробляти разючу потужність і великий обертальний момент. Сьогодні запасні частини для ДВС cummins можна вибрати в Інтернеті, а також на спеціалізованих форумах.

Що ще набагато важливіше, мотор Cummins користується славою жорсткого, довговічного мотора, який як правило неможливо «вбити». Це може бути пов’язано з тим, що мотор з самого початку розроблявся для застосування в техніці, яка буде застосовуватися в комерційних структурах. У другій половині 80-их років XX століття Cummins Turbodiesel потрапив в пікап Ram — і легенда виникла. Потужний мотор виграв конкуренцію з боку Ford і GMC.

Cummins почав займати перші місця на ринку, коли справа дійшла до дизельних двигунів для автопрому, завдяки власній репутації щодо довговічності. Головка і блок мотора зроблені з чавуну. Колінчастий вал і шатуни зроблені з кованої сталі одночасно з важкими головними підшипниками. Натомість ланцюга приводу ГРМ або ременя, що застосовується в бензинових двигунах, в двигунах на дизелі застосовується сталева зубчаста передача, поєднана з кривошипом і кулачком.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости