Що таке EMS-тренування і як вони допоможуть вам?

Живучи в божевільному ритмі мегаполісу ми ледь знаходимо час на заняття спортом і турботу про власне тіло. На щастя, медицина розвивається і дарує світові нові корисні відкриття, одним з яких є електроміостімуляція м’язів. Електроміостимуляція (ЕМС, EMS) — це інноваційна процедура, спрямована на оздоровлення організму, реабілітацію травм і схуднення. Сьогодні ми розповімо вам про принципи і переваги EMS-тренувань.

Принцип дії міостимуляції м’язів

Суть процедури полягає в штучній електричній стимуляції м’язів. EMS-тренування необхідні для реабілітації пацієнтів з проблемами опорно-рухового апарату, зниження болю при остеохондрозі, зміцнення спини, схуднення і відновлення м’язів. Якщо вас цікавить EMS фитнес в Одессе, то рекомендуємо перейти за даним посиланням вже зараз.

Користь EMS-тренувань

Дані тренування призначені для людей із захворюваннями хребта і суглобів, а також в для тих, хто потребує реабілітації після операцій і травм.

Якщо говорити про схуднення то, завдяки електростимуляції результат буде видно вже після декількох процедур, а після 10 занять ви досягнете серйозних змін. Навіть 20-хвилинне EMS-тренування дозволяє спалювати понад 500 калорій, що стимулює ефективне схуднення (до 7 кг за місяць). Зайва вага швидко йде в результаті прискорення обміну речовин, посилення кровотоку і лімфодренажу. Крім того, EMS-тренування повертають шкірі пружність, формують рельєф м’язів, а також розвивають силу і витривалість.

Як проходить заняття?

Кожне заняття проходить під керівництвом фахівця. До початку тренування людина одягає спеціальний костюм з електродами, що складається з еластичної антибактеріальної тканини, яка щільно прилягає до тіла. За допомогою планшета, що є так званим пультом управління костюмом, тренер встановлює силу електроімпульса в різних областях тіла. Після цього імпульси надходять до м’язів, стимулюючи їх почергове скорочення і розслаблення. Дана процедура не викликає болю і супроводжується лише ледь відчутною вібрацією.

Протипоказання

У число протипоказань входять: вагітність, атеросклероз, підвищений тиск, незгортання крові, інфекційні та серцево-судинні захворювання, порушення роботи центральної нервової системи, онкологія, а також наявність електрокардіостимулятора.

Перед початком EMS-тренувань обов’язково проконсультуйтеся з лікарем.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости