Що таке штатна магнітола автомобіля

Поняття штатна магнітола може зустрітися будь-якому власнику автомобіля. Особливо якщо він цінує хорошу музику та якісний звук, бажаючи обладнати свій транспортний засіб відповідними виробами. Штатна магнітола – варіант, який може бути ідеальним, проте необхідно врахувати базові моменти щодо цього гаджета.

Що таке штатна магнітола автомобіля

Штатна магнітола автомобіля (або OEM-магнітола) – це магнітола або система розваг, яка встановлюється на заводі виробника автомобіля при його збиранні та поставляється в автомобілі із заводу. Вона вбудована в дизайн автомобіля та призначена для забезпечення різних функцій, таких як відтворення радіо, CD, DVD, аудіосистеми, навігації, синхронізації з мобільними пристроями та ін.

Штатні магнітоли зазвичай інтегровані в панель приладів автомобіля і мають дизайн, який відповідає решті обробки салону. Вони мають надійність і сумісність з іншими системами автомобіля, такими як кнопки на кермі, датчики паркування, камери заднього виду та інше. Щоб дізнатись детальніше – достатньо перейти на сайт за посиланням.

Для деяких автолюбителів важливо зберегти штатну магнітолу, оскільки вона інтегрована в автомобіль та може надавати зручні функції. Однак деякі власники автомобілів вважають за краще замінити штатну магнітолу на більш сучасну та функціональну магнітолу з більшими можливостями та покращеною якістю звуку.

Вибір штатного головного пристрою для автомобілів – три поради

1. Враховуйте рік випуску транспортного засобу

Залежно від цього, може змінюватися внутрішнє оформлення авто. Наприклад, змінюється вигляд панелі, що іноді призводить до зміни параметрів рамки. Встановлювати набуту штатну магнітолу з овальною рамкою в роз’єм із квадратною немає сенсу;

2. Зверніть увагу на комплектацію

Це може суттєво позначитися на функціональності. Якщо у вашій комплектації не передбачено камеру заднього виду, бортовий комп’ютер, клімат-контроль, показ рівня палива, то заміна магнітоли не дозволить їх відображати. Однак за наявності такого функціоналу в новій ШДУ можна, наприклад, додатково придбати і встановити камеру, після чого картинка буде виводитися;

3. Визначтеся з пріоритетними для вас опціями в ШДУ

Зазвичай одну модель автомобіля можна купити штатний головний пристрій у різних виконаннях. Відповідно, відрізнятиметься і функціонал. Одні моделі мають більший екран, але не мають DVD-дисків, інші – навпаки. Також важливо врахувати встановлену версію операційної системи. Оновити її на магнітолі, як це відбувається з телефонами, часто неможливо, через що можуть виникнути проблеми із сумісністю з окремими функціями та системами. Надмірно нова або навпаки – застаріла версія може суттєво обмежити можливості застосування.

Враховуючи ці поради, можна суттєво скоротити вибір, не гаючи часу на розгляд варіантів ШДУ, свідомо непридатних для вашого автомобіля.

Коментарі закриті.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости