Стенди для НУШ

Українська освітня реформа внесла безліч нововведень в сьогоднішню навчальну систему. Але маленьким і допитливим учням, як і раніше, цікаво дивитися на барвисті стенди та повторювати навчальний матеріал.

Для малят, які нещодавно вийшли з дитсадочку, привабливі стенди, як вікно на променисту галявину. Підібрані в єдиній тематиці, стенди для НУШ здатні створити особливу атмосферу, в якій весь навчальний процес буде легко сприйматися та проходити в ігровій формі.

стенди для НУШ

Для чого потрібні шкільні стенди НУШ?

 

Ось такі стенди нова українська школа для 1 та 2 класу — це чудове дизайнерське рішення для доповнення сучасного шкільного кабінету початкової школи! Такий дидактичний матеріал дуже зручний і простий у використанні, він додасть індивідуальності та яскравості кабінету, завжди приверне до себе увагу маленьких та кмітливих чомусиків.

Стенди для нової української школи одночасно реалізують кілька функцій:

  1. Допомагають педагогам правильно та цікаво організувати навчальний процес.
  2. Дозволяють батькам отримувати необхідну інформацію щодо інновацій у навчальній системі та успіхи класу/окремої дитини.
  3. Дають змогу маленьким школярам повторювати важливий матеріал, що розміщений на яскравих дошках.

Вчителі стверджують, що краще за все, діти молодшого шкільного віку сприймають та запам’ятовують візуально поданий матеріал, адже у них більше розвинена наочно-образна пам’ять. Рутини та стенди – те, що треба сучасному вчителю для ефективної роботи!

 

Наочність нового покоління

 

Стенди та плакати для НУШ, зазвичай, виділяють в окрему категорію. Це зумовлено новизною самої програми. На нашому сайті Вас чекає дуже багато цікавих стендів різних напрямків:

  • «Математика» (компоненти дій, одиниці вимірювання, таблиця множення, правила та ін.).
  • «Українська мова» (абетка, словникова скарбничка, стіна слів, звуки мовлення – фонетика, різноманітні правила).
  • «Я досліджую світ» (ранкові зустрічі дні тижня, природа та погода, права та обов’язки дитини, правила поведінки, правила дорожнього руху та багато іншого).
  • Коло вибору, куточки настрою, осередки класу, правила нашого класу.

Багато стендів у каталозі інтегровані, тобто вдало поєднують у собі матеріал з різних предметів.

Наша якісна, цікава та довговічна наочність викличе у дітей захоплення та інтерес до навчання, а вчитель знайде надійного друга-помічника на уроці!

Джерело: https://stendall.com/

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости