Стратегії ставок на бадмінтон

Бадмінтон — незвичайний і цікавий вид спорту для ставок. Бадмінтон є динамічним видом спорту, тому під час матчу завжди захоплююче стежити за діями спортсменів. Через те, що даний вид спорту є не таким популярним для ставок, букмекерські контори виставляють на нього високі коефіцієнти в лінії. Тому можна робити вигідні ставки на бадмінтон і в прематчі й під час гри.

Нижче розповімо, як потрібно правильно робити ставки на бадминтон для отримання максимального виграшу.

Правила бадмінтону

Бадмінтон належить до парних видів спорту і його правила нагадують правила з тенісу і волейболу. У бадмінтоні гра складається з геймів, а виграє гравець, який набирає 21 очко, або до різниці у два очка. Матч триває до двох виграних партій з трьох. Грати можна як парами, так і по одному. Гравцеві потрібно, щоб воланчик потрапив на майданчик суперника, доторкнувшись до покриття — таке дотик приносить одне очко.

Особливості ставок на бадмінтон

Перед тим, як зробити ставку на бадмінтон необхідно провести детальний аналіз. Складно прогнозувати перемогу одного учасника в турнірі на початкових етапах турніру, через те, що в змаганнях беруть участь велика кількість спортсменів. Для тих, хто не знайомий з цим видом спорту, буде складно прогнозувати, на кого краще зробити ставку.

Перед матчем важливо вивчити статистику ігор і психологічний стан гравців. Бадмінтон дуже популярний в Азії, тому є сенс вивчати китайські й тайські джерела перед ставкою. Необхідно бути в курсі подій команди, потрібно порівняти форму двох суперників і вивчити статистику очних протистоянь.

Види ставок на бадмінтон

У лінії на бадмінтон букмекерські контори пропонують стандартний набір ставок:

  • Ставки на результат гри П1 і П2. У бадмінтоні не буває нічийного рахунку, в будь-якому випадку виграє або один гравець, або другий.
  • Ставки на фору (по геймах або сетах). Фора на партію (гейм) в основному буває в live-лінії
  • Ставки на тотал (кількість очок в матчі, індивідуальний тотал в геймі / матчі, парний або непарний тотал в геймі або матч)
  • Ставки на точний рахунок (частіше за сетами, іноді по геймах). Зазвичай, робити ставки на рахунок має сенс, коли є впевненість в перемозі одного гравця.
  • Додаткові види ставок: додаткові значення для фори або тоталів, ставки на партії, довгострокові ставки на переможців, і т.д.

До речі, якщо вас цікавлять ставки на спорт, то радимо перейти на сайт https://rocketbet.ru/, не гаючи часу.

Секрети вдалих ставок на бадмінтон

Важливий момент в ставках на бадмінтон грає температура приміщення. Саме від температури залежить швидкість волана, нормою вважається +15/18 градусів.

У live-ставках на бадмінтон в більшості випадків працює принцип ставки на протихід в момент максимального відхилення від доматчевих цифри коефіцієнта. Наприклад, можна зробити ставку на перемогу фаворита або на ТБ, коли аутсайдер гри веде в рахунку. Звичайно, було б непогано в цей момент дивитися саму гру, щоб переконатися у відсутності травми або інших чинників, що заважають у фаворита.

Можна також зробити ставку на спортсмена, який виграв перший сет. У 75% випадків, переможець першого сету і стає переможцем зустрічі.

Бадмінтон є відмінним видом спорту для заробітку. Багато букмекерські контори висвітлюють всі турніри з бадмінтону, варто тільки вибрати кращу БК. Також, з кожним роком зростає кількість турнірів, що збільшує можливість прибутку від ставок на них. Такий не розпіарений вид спорту може приносити хороший дохід, тому рекомендуємо спробувати ближче познайомитися зі ставками на бадмінтон. Удачі в майбутніх ставках!

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости