Вибираємо меблі для спальні

За статистикою в спальні людина проводить третину свого життя. Тому до вибору меблів для спальні варто підходити особливо уважно, не варто боятися здатися прискіпливим і надмірно вимогливим.

У цій кімнаті ви відпочиваєте, відволікаєтеся від життєвих подій і набираєтесь сил. Тому меблі для спальні повинна виглядати вишукано. Виконують її найчастіше в спокійний кольорах.

Матеріалами для меблів в спальню можуть стати ковані елементи, декоративне дерево, скло, лоза, ротанг і т.д. Підібрати шафу-купе на замовлення для спальні з урахуванням загального дизайну допоможуть фахівці компанії https://meblidoma.com.ua/eshop/spalnya-nabory/.

Для оздоблення меблів в спальній кімнаті можуть використовуватися різні техніки. Меблі з дерева, а також шпон можна штучно зістарити, позолотити або зробити глянцевим. Можна імітувати мармур або камінь. Фактично, сучасні технології дозволяють зробити поверхню будь-якої фактури. Так що вашої фантазії буде де розійтися — все залежить тільки від бюджету і пристрастей.

Тепер поговоримо про типи меблів, які використовують в спальні. Зазвичай краще цю кімнату не перевантажувати меблями. При цьому кожен елемент меблів повинен виконувати максимум функцій.

Просторе ліжко краще не ставити біля вікон, батарей або кондиціонера, щоб уникнути переохолоджень, протягів або, навпаки, перегріву.

Між шафою і шафою-купе краще зупинити свій вибір на останньому по ряду причин. Головна — величезний вибір фасадів: дзеркала і скло, ротанг, дерево і т.д. Двері шафи-купе можна зробити досить широкими, тому що вони не відкриваються всередину кімнати. Доповнити шафа-купе можна полками для дорогих вам фотографій і сувенірів.

Залежно від обраної розміщення меблів в спальній може бути тісно або просторо, темно або світло. Також на це вплинуть штори і розташування освітлювальних ламп.

У спальну кімнату можна поставити комод, ширму або туалетний столик. Зверніть увагу, що нічний світильник повинен знаходитися недалеко від розетки — це потрібно планувати заздалегідь.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости