Види обробки квартир в новобудовах

Тривалість ремонтних робіт та їх вартість залежить від типу обробки, яка була виконана в новобудові на момент введення в експлуатацію. Сьогодні лише незначна частина забудовників здає житло, повністю готове до проживання. У більшості випадків мова йде про елітні квартири, обробка яких проводиться з урахуванням індивідуальних побажань кожного покупця. Придбання такого житла – досить дороге задоволення, дозволити яке можуть лише люди з великими фінансовими можливостями.

У більшості випадків зустрічаються такі варіанти обробки квартир в новобудовах:

  • без обробки;
  • з чорновою обробкою;
  • з чистовою обробкою недорогими матеріалами.

Кожен з них має свої переваги та особливості.

Квартири без оздоблювальних робіт

Це найбільш дешевий вид житла серед пропонованих на сучасному первинному ринку житлової нерухомості. Квартира являє собою бетонну коробку, в якій відсутні міжкімнатні стіни. Всі комунікації підведені, однак розводка по кімнатах відсутня.

До плюсів такого житла можна віднести практично необмежені можливості по створенню внутрішнього планування. Купуючи житло без обробки слід пам’ятати, що бюджет ремонту може скласти досить пристойну суму, рівну чи не половині вартості самої квартири. При цьому зведення міжкімнатних стін та прокладку комунікацій необхідно буде узгоджувати та реєструвати у відповідних інстанціях, що теж пов’язано з певними фінансовими витратами. Проведення ремонту потребує не тільки істотних грошових витрат. Виконання всіх робіт з дотриманням вимог технологічного процесу займе досить багато часу.

Чорнова обробка квартир в новобудовах

Це найбільш поширений варіант, який зустрічається більш, ніж в половині новобудов. Чорнова обробка передбачає:

  • наявність міжкімнатних перегородок;
  • установку приладів опалення;
  • монтаж інженерних комунікацій: електропроводки, каналізації, водопостачання, вентиляції;
  • вирівнювання всіх поверхонь та підготовка їх під фінішну обробку.

Проведення ремонту в таких квартирах зводиться до фарбування, обклеювання стін та стель шпалерами, укладання плитки та підлогових покриттів. У квартирах з виконаними чорновими роботами значно скорочуються терміни проведення ремонту та його вартість. При цьому нові мешканці можуть самі підібрати оздоблювальні матеріали та оформити житло на свій смак.

Чистова обробка

Якщо квартира продається з чистовою обробкою, заселятися в неї можна відразу після придбання. Зазвичай забудовники використовують недорогі матеріали. Типовим прикладом обробки при ремонті квартир в новобудові є наявність недорогої сантехніки, найпростіших міжкімнатних дверей, кухонної плити. При цьому підлоги в санвузлі покриті керамічною плиткою, в кімнатах покладений лінолеум, стіни пофарбовані водоемульсійною фарбою або обклеєні звичайними шпалерами.

Такий варіант підходить тим сім’ям, яким необхідно перебратися в нове житло якомога швидше з мінімальними витратами. Перевагою наявності чистової обробки в новобудовах є те, що в такій квартирі цілком можна жити перші 1-2 роки, поки не відбудеться остаточна усадка будівлі. Після цього можна провести ґрунтовний ремонт з урахуванням власних уподобань та фінансових можливостей.

Квартира «під ключ»

При покупці нерухомості елітного класу новосели часто користуються можливістю зробити ремонт «під ключ». Покупець звертається в будівельні компанії, до дизайнерів та вже вселяється в повністю готову для життя квартиру. Але варто це дорого, тому дозволити собі можуть далеко не всі. Уважно читайте договір при покупці нерухомості, всі види оздоблювальних робіт прописуються у ньому та враховуйте, що чорнова обробка може бути дорожче чистової, підбирайте тип обробки квартири в новобудові по своїм планам та перевагам.

Сьогодні купити квартири з ремонтом у Львові допоможе популярний український сайт DOM.RIA. Тут ви можете ознайомитися з пропозиціями не тільки львівських забудовників, а й будівельних компаній зі всіх регіонів України. База нерухомості сайту дозволяє вибрати житлоплощу, з будь-яким варіантом оздоблювальних робіт виходячи з ваших смакових уподобань та фінансових можливостей.

Що вибрати?

Для того, щоб зробити вірний вибір, рекомендуємо вам співвідносити два показника: рівень доходів та ступінь очікувань. Якщо вони знаходяться в рівновазі, буде ідеально. Але може вийти так, що вам, наприклад, захочеться придбати квартиру «еліт» обробки, а реальна можливість порівнянна лише з класом «комфорт». Доведеться вирішити, що для вас першорядне – відсутність додаткових кредитних зобов’язань, або ж гарне гармонійне приміщення. Висока кваліфікація та багаторічний досвід сучасних забудовників дозволяють виконувати всі види робіт в нових квартирах з дотриманням технологічних норм та вимог безпеки. Звернувшись до фахівця, ви гарантовано отримаєте відмінний результат незалежно від початкового стану придбаного житла.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости