Внутрішнє оздоблення балкона у фахівців

Кілька тижнів я намагався самостійно зробити внутрішню обробку балкона, але в процесі роботи я зрозумів, що зробити це якісно не зможу. Тому я зважився звернутися за допомогою до фахівців, які відмінно розбираються в цій темі. Компанія gazda.ua славиться тим, що у них працюють досвідчені працівники, які можуть виконати внутрішню обробку лоджій і балконів.

Замовлення послуг

Я замовив послуги на сайті gazda.ua/uslugi/obshivka-balkona.. Спочатку відправив свій номер, а після цього дочекався телефонного дзвінка співробітників компанії gazda.ua. Ми домовилися про те, що через кілька днів фахівець приїде до нас додому, щоб за місцем визначити, що саме можна зробити і в яку вартість це все обійдеться. У призначений день приїхав працівник і детально вислухав інформацію щодо того, який саме результат я хотів отримати. Після чого співробітник компанії став мені пропонувати різні послуги.

Деякі пропозиції мене зацікавили найбільше. Після чого ми склали між собою договір, я внесла грошові кошти і через три дні до мене додому приїхали фахівці, які за п’ять днів виконали внутрішню обробку за допомогою якісних матеріалів.

Що включає в себе внутрішнє оздоблення?

Фахівці компанії надали такі послуги:

  • Утеплили підлогу.
  • Утеплили стелю і обшили його якісними матеріалами.
  • Виконали обробку стін за допомогою пінопласту.

Додатково я замовила установку додаткових конструкцій у вигляді сушіння для білизни і шафи. Дана послуга обійшлася недорого. Щоб дізнатися докладніше, як саме проводиться утеплення та оздоблення балконів, потрібно переглянути інформацію на сайті gazda.ua.

Чому потрібно звертатися до фахівців?

Серед основних переваг компанії gazda.ua можна виділити:

  • великий професіоналізм працівників;
  • наявність всього необхідного інструменту;
  • використання тільки якісних і перевірених матеріалів;
  • швидкі терміни виконання замовлень;
  • надання гарантії на виконану роботу.

Таким чином, мені попалися відповідальні і досвідчені співробітники. Вони мені докладно розповіли, як проводиться балкони лоджії обробка, план робіт і терміни їх виконання. Всі умови договору були дотримані в точності. З цієї причини я віддав другу частину коштів і подякував бригаду за якісно виконану роботу. Хочу зазначити, що фахівці мені зробили не тільки обробку балкона, а й утеплили його.

На дану послугу у мене пішли невеликі витрати, але користі від них була велика кількість. Саме тому я хочу ще раз висловити слова подяки.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости