Як підібрати брендове взуття?

Зазвичай під словом «бренд» розуміється торгова марка підприємства-виготовлювача. Тому, коли вибирається брендове взуття, то мають на увазі виробника даної групи товарів, який має на споживчому ринку високу репутацію. Хоча перед покупкою практично всі покупці оглядають взуття візуально, в процесі експлуатації можуть з’явитися дефекти, які відбуваються з вини виробника. Тому, довіряючи якомусь виробникові, люди купують продукцію, висловлюючи обґрунтовану довіру розкрученому бренду.

Однак, купують брендове взуття не тільки через високу якість (хоча, цей фактор, поза сумнівом, є ключовим). Під брендом розуміють ще і особливість товару, деталі і характеристики, які відрізняють саме це взуття від товарів всіх інших виробників.

Варто зазначити, що обувь BOGNER в Sport-persone ви можете придбати вже зараз.

Зокрема, на впізнаваність бренду істотно впливають такі чинники:

  • Вид сировинних матеріалів, використовуваних у виробництві взуттєвих товарів (натуральна або штучна шкіра, нубук, замша, гума, пластичні маси і т. п.);
  • Сортність (наприклад, відомі на весь світ виробники експортують тільки вироби вищого або першого сорту);
  • Цільове призначення (зокрема, фірма Adidas виробляє товари для спорту);
  • Комплектність (часто виробники разом з взуттям пропонують до продажу супутні товари — ремені, сумочки та інші аксесуари);
  • Відповідність моді, оригінальність, ексклюзивність моделей і фасонів;
  • Дисконтні картки (для залучення покупців і стимулювання їх купівельної активності багато виробників і продавці випускають дисконтні або клубні карти, дозволяючи їх власникам купувати товари зі знижкою).

Де придбати брендове взуття?

У великих населених пунктах відкриті фірмові магазини, що продають товари одного бренду. Покупці, які користуються послугами даних торгових мереж, вважають за краще обслуговуватися і купувати взуття саме в них, оскільки не сумніваються в якості взуття і терміні його служби. Крім того, купити брендові взуттєві товари можна через інтернет, попередньо ознайомившись з віртуальною вітриною і оплативши замовлення.

В процесі вибору брендового взуття необхідно переконатися в тому, що товари вироблені даним підприємством, тобто не є «підробленими». Для цього можна ознайомитися з сертифікатом якості продукції, що видається на кожну поставлену партію товару. Крім того, в гарантійному талоні обов’язково буде вказаний виробник, а також адреси сервісних центрів, де можуть відремонтувати взуття на гарантії за рахунок підприємства-виробника. Також слід звертати увагу на маркування на товарі, адже саме воно красномовно вказує на популярний бренд.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости