Як підібрати запчастини для бензопили?

У кожної людини на дачі є певний набір інструментів для комфортного життя. Так, у багатьох є власна напівпрофесійна бензинова пила, щоб зрізати гілки, розпилювати дошки і заготовляти дрова. За своєю конструкцією вона досить примітивна, але, як і будь-яка інша техніка, час від часу ламається. У такому випадку може знадобитися ремонт або покупка запчастин.

Вибираємо витратні матеріали

Варто зазначити, якщо вас цікавлять кольца поршневые бензопилы, то радимо перейти за цим посиланням.

Зараз найбільш затребувані різновиди з електронними блоками. Вони зручні у використанні, відрізняються низькою вартістю. Ніхто не захоче віддавати великі гроші за річ, якою не користуються щодня.

Для приватних заміських будинків цілком достатньо простих моделей, але й вони вимагають особливого ставлення до себе. Так, через занадто сильні навантаження може вийти з ладу ЦПГ та її складові. Тому, в якийсь момент можуть знадобитися стопорні кільця, циліндр або поршень.

Отже, що ж необхідно для безпроблемної експлуатації подібного пристрою:

  • Бензин. Його слід купувати з октановим числом, зазначеним в інструкції. Інакше двигун не буде забезпечувати необхідну потужність, що загрожує несправностями.
  • Масло. Також треба брати оригінальне, в точно вивірених пропорціях, для чого передбачений мірний стаканчик.
  • Ланцюг. Будучи головним «органом», він найчастіше потребує заміни. 

Обслуговування

Всі двигуни підлягають своєчасній профілактиці: регулюванню запалювання, перевірці свічки, контролю стану циліндропоршневої групи. При проведенні такого огляду слід не тільки змащувати всі елементи, що піддаються зносу, але і виявляти ті, які вже відслужили свій ресурс.

Крім того, дуже важливо правильно зберігати паливо, виділивши окрему ємність і забезпечити її етикеткою. Якщо суміш потрапить всередину інших механізмів, це призведе до їх поломки.

Пам’ятайте, що тільки дбайливе поводження з технікою гарантує довгий термін її служби.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости