Як правильно вибрати лікарню?

Ваш вибір лікарні повністю залежить від варіанту лікування, яке Вам необхідно, припустимо якщо Ви бажаєте, найпростіший курс лікування, то вибирати Ви можете виходячи зі ступеня зручності і комфорту. Ви можете звертати увагу на місце розташування лікарні, наявність парковки біля лікарні, час, який належить простояти в черзі. Є різні лікарні, хто вибирає тільки ту, що ближче знаходиться до його дому, а хтось готовий їхати хоч на інший кінець міста, аби тільки вилікуватися і потрапити в руки до досвідчених фахівців. Обов’язково вивчайте відгуки інших про лікарнях, наприклад відгуки Вам допоможуть визначитися з вибором.

Ви можете враховувати розташування лікарні https://www.city01.kz/catalog/4/subcat/63 в якості критерію, в разі якщо Вам доведеться багато часу проводити в лікарні і постійно їздити на процедури, подумайте, скільки часу ви будете там проводити, як часто у Вас будуть призначені процедури. Але ні в якому разі не потрібно вибирати лікарню, яка знаходиться поруч з вашим будинком, якщо вона Вам не подобається і Ви чуєте про неї негативні відгуки.

Також ми не рекомендуємо відправитися дуже далеко до лікарні, якщо у Вас абсолютно не буде можливості бачитися зі своїми рідними та близькими, тим більше е6слі це дуже тривалий час. Ви повинні розуміти, що без підтримки рідних процес одужання може затягнутися.

Хоча можна подивитися на це з іншого боку, у Вас з’явиться можливість помандрувати, дізнатися нове місто і його місцевість, особливо, якщо Вам потрібно дуже швидке лікування. Наприклад, навіщо Вам лежати в лікарні у себе в місті, якщо Вам не зможуть надати кваліфіковану допомогу, коли Ви можете поїхати в інше місто, і там Вас в найкоротші терміни підлікують і відновлять.

Ви обов’язково повинні бути готовими до будь-яких компромісів, необхідно знайти оптимальну середину між комфортом і клінічним результатом. Поспілкуйтеся зі своєю сім’єю і рідними, нехай вони порадять Вам яку лікарню вибрати і як вчинити краще.

Вибираючи лікарню, звертайте увагу на наступні параметри:

  • -якість обслуговування, в загальному,
  • -відсоток смертності,
  • -обов’язково послухайте відгуки інших пацієнтів про клініку,
  • -час очікування процедур, лікаря і реєстратури,
  • -ступінь стерильності приміщень,
  • -якість їжі в їдальні,
  • -наявність паркувального місця,
  • -чи є умови для людей, з обмеженим можливостями.

Ми дуже сподіваємося, що змогли допомогти Вам своїми порадами прийняти рішення про вибір лікарні.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости