Як вибирати шуби?

Багато пані впевнені, що хутряні вироби здатні зробити з будь-якої дівчини королеву, додавши їй шарму, вишуканості і грації.

Спеціалізованими салонами представлені різні варіанти цього одягу, одними з яких є шуби з норки upstar.com.ua/mink-coat . Така пропозиція затребувана багатьма дамами. Для придбання якісної речі варто дотримуватися деяких нюансів.

Що потрібно враховувати?

При виборі хутряного вироби з норки рекомендується брати до уваги такі моменти:

Шкурки тваринні високої якості мають добре помітний природний блиск. Якщо в приміщенні недостатнє освітлення, глянсове сяйво повинне бути видно. Коли хутро матове або тьмяне, не варто робити вибір на користь цього верхнього одягу. Якщо на руках залишився слід жиру або масла, значить річ може виявитися підробкою.

Ворсинки високої якості лежать в одному напрямку і виглядають так, ніби їх акуратно причесали. Якщо поверхня здається кудлатою, є прогалини, або після проведення рукою по поверхні на долоні залишається хутро, значить купувати таку шубу не рекомендується.

Вага даної верхнього одягу з урахуванням її розміру і моделі досить відчутний тілом. Якщо на витягнутих руках шуба здається легкою і невагомою, товар може бути підробленим або низької якості. Також слід виконати кругові обертання плечима. Якщо акуратна посадка одягу збереглася, а зайві складки і хвилі не з’явилися, пропорції крою дотримані.

З огляду на всі поради, кожна жінка легко стане володаркою розкішної норкову шуби високої якості.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости