Як вибрати дитяче ортопедичне взуття?

Якісне дитяче ортопедичне взуття служить для профілактики або лікування широкого спектру захворювань.

Найпоширеніші серед них: поздовжньо-поперечна плоскостопість; плоско-вальгусна стопа; клишоногість; деформація стоп з різким відхиленням великого пальця вгору; деформація нігтьових пластин; згинальна контрактура пальців; молоткоподібні пальці; порожниста стопа; дитячий церебральний параліч. Придбати дитяче ортопедичне взуття ви можете на сайті https://ortop.com.ua вже зараз.

Якщо лікар говорить про те, що вашій дитині потрібне ортопедичне дитяче взуття, то як вибрати правильні моделі — повинно бути вашим першим запитанням. Як підібрати ортопедичне взуття дитині, залежить від цілей: профілактика або лікування.

Профілактичне взуття ви легко можете вибрати самостійно. Його відмітні ознаки: устілка-супінатор, жорсткий високий задник, невеликий каблук.

Посилене взуття (або взуття для часткової корекції) передбачає високий ортопедичний супінатор, задник жорсткіший, ніж у звичайному взутті і підошву, яка не згинається у п’яті. Це взуття використовується на ранніх стадіях захворювань.

У складних випадках ортопедичне взуття виконується на замовлення, по гіпсових зліпках з ноги або використовуючи 3D-знімок. Виготовляється таке взуття тільки за призначенням лікаря.

Хороше ортопедичне взуття для дітей відповідає кількома параметрами:

  • Точний розмір. Довжина устілки повинна відповідати стопі малюка. Допускається перевищення не більше, ніж на 1 см, і тільки для профілактичних моделей. У будь-якому випадку, повнота взуття повинна підбиратися суворо за охопленням ніжки дитини. Купувати ортопедичне взуття «на виріст» немає сенсу ще й тому, що в міру росту дитини може змінюватися форма стопи, а значить, їй буде потрібним нове взуття. Зазвичай таке відбувається раз на півроку, але може бути і через кожні три місяці.
  • Натуральні матеріали. При пошитті ортопедичного взуття повинні використовуватися тільки натуральні шкіра, текстиль, хутро. Вони дозволять нозі дихати і не пріти навіть протягом довгого періоду носіння.
  • Якість пошиття. Не економте на здоров’ї дитини. Вибирайте моделі з ідеальною якістю і обробкою швів. Усередині не повинно бути об’ємних швів, горбків, западин.
  • Знімні устілки. Устілки-супінатори повинні вийматися, щоб їх можна було просушити, що особливо актуально для вуличного взуття. У разі захворювань, лікар може прописати спеціальні лікувальні устілки на заміну стандартним.
  • Застібки-липучки. На відміну від шнурків, впоратися з такими застібками під силу навіть малюкові. Всі кріплення повинні бути міцними і надійно фіксувати ніжку дитини.
  • Скошена підошва. З такою підошвою дитина не буде завалюватися назад і зможе відчувати себе більш впевнено при ходьбі або бігу.

Вибираючи в інтернеті або магазині, яке ортопедичне взуття купити дитині, дозвольте вашій дитині самій оцінити комфорт і зручність взуття. Нехай дитина приміряє вподобані моделі, а ще краще — походить в них кілька хвилин по салону або будинку (при примірці доставленого товару). Якщо дитина зовсім маленька і не може дати вам зворотний зв’язок, зверніть увагу, як малюк робить кроки, візуально ви зможете зрозуміти, чи зручно йому при ходьбі.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости