Як вибрати хороший коньяк

Коньяк це дуже міцний алкогольний напій, виготовлений з винограду, який отримав свою назву на честь однойменного міста, розташованого на півдні Франції і славився на всю Європу виробництвом відмінних вин.

Вперше коньяк стали виготовляти, починаючи з п’ятнадцятого століття, коли різні сорти вин стали масово експортувати за межі Старого Світу. Оскільки транспортування вина могла займати кілька місяців, та ще по морях і океанах, де постійно відбувається різка зміна температури, з’ясувалося, що все це згубно впливає на його смакові якості. Був розроблений такий спосіб як дистиляція вина, в результаті чого виходив бренді.

До речі, рекомендуем завітати на сайт u-news.com.ua, на якому є також цікаві матеріали про коньяк.

Бренді з легкістю переносив і спеку, і холод, і тривалу транспортування. Коли ж він перебував на місце призначення, його розбавляли водою. Те бренді, який знаходився в нерозбавленому стані, знаходив новий смак і колірні параметри. Підмітили це торговці вином, дали новому напою назву «коньяк», і незабаром він придбав небувалий успіх у любителів і цінителів алкоголю. На сьогоднішній день більш популярною стає коньячніца з підігрівом, яка додасть напою тонкий смак і чудовий аромат.

Для того щоб правильно вибрати хороший коньяк, необхідно враховувати кілька моментів.

Перше: для виробництва коньяку повинні використовуватися лише деякі сорти білого вина.

Друге: фортеця справжнього коньяку повинна бути не нижче сорока градусів.

Третє: в процесі виробництва коньяк обов’язково повинен зберігатися в спеціальних дубових бочках, виготовлених ручним способом.

Четверте: в найкращий коньяк, для поліпшення його колірних якостей, як правило, повинна додаватися карамель.

П’яте: термін витримки справжнього коньяку — не менше тридцяти місяців, при цьому він повинен знаходитися в спеціальних дубових бочках.

Лише коньяк, при виробництві якого враховувалися всі перераховані вище умови, може вважатися по-справжньому хорошим.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости