Як вибрати інвалідну коляску?

Люди з обмеженими можливостями, як правило, вимагають більшої уваги і догляду. Щоб забезпечити їм комфорт, необхідні спеціальні функціональні вироби та пристрої.

Так, наприклад, ви можете придбати коляски для інвалідів на сайті https://baldinelli.ua/reabilitaciya/invalidnie-kolyacki по цілком помірній вартості. 

Для тих, хто нездатний самостійно пересуватися, найбільш зручним засобом є інвалідна коляска. Вона дозволяє переміщатися людині по міських вулицях і в квартирі — є спеціальні варіанти, призначені для домашнього користування.

На ринку сьогодні представлена ​​величезна кількість різноманітних функціональних колясок для інвалідів. Можна знайти і досить оригінальні моделі. Наприклад, коляски-скутери, які дозволяють інвалідам легко переміщатися по вулицях, не вдаючись до сторонньої допомоги. Такий варіант чудово підійде людям, які цінують свою незалежність. Також існують коляски для любителів активного способу життя. Як правило, вони відрізняються підвищеною легкістю і маневреністю.

Варто зазначити, що ви найдете себе потрібну інвалідну коляску з санітарним оснащенням за даним посиланням.

Для пасивного пересування — за допомогою іншої людини — купують крісла-каталки. Вони менш функціональні. 

Вибирати інвалідний візок слід дуже ретельно. Так як некоректний варіант цілком здатний стати причиною травми і ускладнень. Важливо, щоб коляска відповідала потребам пацієнта і була досить комфортною. Потрібно, щоб людина могла добре фіксуватися в кріслі. При русі не повинно виникати тертя об бічні стінки, зіткнень з ними.

Як правило, крісло-коляска має бути оснащено досить великими колесами. Це дозволяє легко долати різні перешкоди на дорозі і нерівності. У випадку з невеликими колесами зробити це самостійно буде дуже непросто. Такими елементами зазвичай обладнують «каталки».

Перш ніж купувати коляску, треба виконати коректні виміри людини. Важливо точно знати, яка потрібна глибина, ширина і висота сидіння. Також треба враховувати довжину ніг пацієнта. Мають значення також висота спинки і передпліч. З огляду на ці параметри, ви зможете підібрати зручну і безпечну модель.

Також корисно заздалегідь дізнатися вагу людини і приймати її до уваги при виборі виробу. Для огрядних людей може знадобитися коляска з посиленим каркасом. Наприклад, якщо вага людини перевищує 100 кг.

 При виборі конструкції корисно проконсультуватися з фахівцем. Він допоможе вам більш точно визначитися з моделлю.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости