Як вибрати килим в вітальню: поради дизайнерів

Ідея покупки килима, як правило, зріла і продумана: всі домочадці згодні, як це зручно, красиво і затишно. Однак вибір конкретного килима здатний внести чималий розкол в колишніх однодумців, починаються суперечки з приводу кольору і фактури килима, чи повинен бути візерунок, ворс якої довжини віддати перевагу і багато інших моментів.

Що в таких випадках радять дизайнери? Як вибрати килим в вітальню, щоб він ідеально підійшов і сподобався всім?

Три важливі моменти при покупці килима

Визначальним моментом при виборі килима, як не дивно, буде його призначення. Дизайнери радять враховувати той факт, що вітальня — це місце зустрічі всієї родини і гостей, приміщення загального користування, де кожному повинно бути комфортно і затишно. Саме тому краще віддати перевагу нейтральний варіант килимового покриття, не привертає зайвої уваги і не викликає яскравих емоцій.

До речі, вас може зацікавити хороший интернет магазин ковров, в якому ви можете придбати якісні та красиві килими швидко та вигідно.

Колір. Ідеально, якщо в вітальню купити однотонний килим. Він може бути будь-якого кольору — від небесного блакитного і білого до всіх варіацій сірого, все залежить від особистих пристрастей і дизайну приміщення. Справа в тому, що однотонний килим не буде відволікати уваги від спілкування або телевізора складним і строкатим візерунком, не ввійде в дисгармонію з оформленням вікон, стін, не стане конфліктувати з меблями.

Довжина ворсу. Килими з густим, довгим ворсом, які більше нагадують шкуру мериносів або італійську пасту більше підходять для спальні, будуара — місць, де зайвий шум кроків повинен гаситися м’яким покриттям. У вітальню краще віддати перевагу килим із середньою або маленькою довжиною ворсу, це буде затишний варіант, але без зайвої інтимності.

Розмір килима. Дизайнери радять зупинити свій вибір на килимах або середньої величини, або великих, що повністю покривають підлогу. Килим може зонувати вітальню, виділяючи певне місце, або розташовуватися по центру, у дивана, під обіднім столом. Однак буде помилкою, якщо в вітальню вибрати занадто маленький килим — на одну людину, або кілька маленьких. Цей варіант підходить для ванної кімнати, спальні, дитячої.

У всьому іншому при виборі килима можна спиратися на свій смак і фінанси. Килим в вітальню може бути з натуральної вовни або синтетики, ручної роботи або машинного виробництва, відомого бренду або простий ходовий товар — тут немає єдиних правил і рамок, це справа фантазії, дизайнерських навичок і власного смаку.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости