Як вибрати настінний газовий котел?

У будь-якій системі опалення настінні газові котли є центральною частиною, так як вони «серце» всього теплопостачання будинку. Найбільш сучасні моделі таких виробів володіють не тільки високими технічними характеристиками, але і ергономічним і компактним дизайном, що надає можливість гармонійно вписати котел в інтер’єр приміщення.

Настінні газовые котлы мають у своєму розпорядженні такі переваги, як компактність габаритів, повна комплектація, де немає необхідності додатково купувати якісь деталі опалювальної системи, а також вони ідеально підходять як для обігріву індивідуальної приватної будівлі, так і для обігріву невеликого житлового будинку або квартири. Каталог газових котлів просто рясніє асортиментом найрізноманітніших моделей і вибрати оптимальний котел саме для Вашої оселі не така вже й проста задача.

Головні критерії вибору

При виборі даних приладів треба враховувати наступні критерії:

— потрібно визначитися — чи потрібен одноконтурний або двоконтурний газовий котел;
— який тип камери згоряння підходить — димохідний або парапетний;
— потужність газового котла;
— з якого матеріалу зроблений теплообмінник і його можливі модифікації;
— додаткові можливості автоматичного регулювання котла опалення.

Варто зазначити, що компанія Снаб-резерв пропонує широкий асортимент газових котлів.

Якщо вибирати обладнання з димохідною камерою згоряння, то таке обладнання збирає кисень з приміщення, де він встановлений, а опрацьоване повітря виходить в димохідні отвір, який повинен знаходитися в одній кімнаті.

Сучасні моделі газових котлів можуть бути як одноконтурними, так і двоконтурними, але вони повинні мати для функціональної роботи постійний приплив повітря, в іншому випадку, можуть виникнути непоправні наслідки, і відпрацьовані гази можуть повернутися назад в приміщення.

Якщо придбати газовий котел, обладнаний із закритою камерою згоряння, то краще їх застосовувати для тих приміщень, де відсутній димохід чи немає можливості облаштувати достатню кількість припливу повітря. Дані моделі випускаються, як одноконтурні, так і двоконтурні, в різній ціновій категорії.

Дане обладнання комплектується особливою системою газового відводу і вентилятором, а також додатковим підведенням необхідного повітря, яке необхідне для підтримки процесу горіння. Головною перевагою таких видів виробів є те, що вони не поглинають повітря з самого приміщення, а також для них не потрібно робити додатковий приплив свіжого повітря, так як він надходить до них по системі трубопроводу зовні прямо в обладнання.

Власне, тому такі парапетні види опалювальних котлів є найбільш популярними серед споживачів, за рахунок своїх технічних якостей.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости