Як вибрати подрібнювач гілок?

Коли приходить час наводити порядок на дачній або присадибній ділянці і є досить велика кількість листя, гілок, а також іншого сміття, багато хто стикається з проблемою, як виконати цю роботу швидко, якісно і з найменшими фізичними витратами. Тут до нас на допомогу прийде досить ефективне обладнання — садовий подрібнювач. І коли ми зважилися на придбання даного виду техніки, перед нами стоїть питання, як правильно зробити вибір, щоб цей інструмент виправдав очікування від покупки і став надійним помічником у даному виді робіт.

Принцип роботи садового подрібнювача від VDR досить нескладний, і за своєю конструкцією нагадує величезну м’ясорубку, якою ми звикли користуватися на кухні, єдиною відмінністю тут є тільки переробляється, як наприклад гілки, листя, шишки, коріння бур’янів, в результаті чого на виході виходить роздроблений матеріал, який має невеликі розміри або навіть тирсу. В даному випадку розміри частинок на виході будуть залежати від конструктивної особливості подрібнювача, а саме від системи ріжучого механізму і потужності двигуна.

Розглянемо три основні системи ріжучих механізмів, які застосовуються на даному обладнанні:

  • Перший тип, являє собою систему з двома або більше ріжучими ножами, які розташовані в горизонтальній площині. Дана система є найбільш поширеною серед покупців. Подрібнювачі з даної системи здатні перемелювати гілки в діаметрі до 4 см. Основною перевагою пристрою з даним видом ріжучої системи, є невисока ціна, здатність перемелювати матеріал досить невеликих розмірів, в тому числі листя. Також хотілося відзначити що даний агрегат має невисокий вагою, а також на виході після подрібнення, виходять досить дрібні частинки матеріалу у вигляді стружки.
  • Наступним типів ріжучої системи, яку ми розглянемо, буде циліндричний вузол з великою кількістю ножів, також ця система може називатися «багатоножовою фрезою». Подрібнювачі даного типу досить ефективні і дуже добре справляються практичними з будь-якими видами перемелюють матеріалу, в тому числі і сирими свіжозрізаними гілками, кора яких зазвичай ставати проблемою для подрібнювачів з іншими типами ножів. Дана система здатна перемелювати гілки в діаметрі до 4,5 см.
  • Далі розглянемо фрезерну ножову систему. Дана система являє собою вилитий з міцного сплаву шестірню. Найбільш вагомими перевагами даної системи є те, що вона має велику потужність, яка дозволяє їй справлятися з досить великими відходами у великих обсягах. З переваг даної системи треба наголосити на тому, що втягування матеріалу для переробки відбувається автоматично, тобто немає необхідності його проштовхувати і контролювати процес, досить просто завантажити в приймач необхідну кількість матеріалу для переробки. Недоліком даної системи системи є тільки те, що часта переробка м’якого матеріалу у вигляді трави, або бур’янів, може привести до засмічення фрези утворилася масою, тому дана система користується найбільшим попитом у переробці сухих відходів у великій кількості і коли матеріал має досить велику товщину в діаметрі.

Крім ріжучої системи, при виборі подрібнювачів, важливу роль відіграє потужність двигуна, а також наявність, або відсутність контейнера для збору мульчі. Іншими словами, потужність двигуна даного агрегату, визначає його продуктивність, тобто кількість переробленого матеріалу за одиницю часу. Тоді як наявність контейнера в цьому пристрої може бути більш зручним в тих випадках, коли немає можливості розмістити подрібнювач безпосередньо в місці переробки або зберігання перемелених відходів.

На закінчення, при виборі та купівлі подрібнювача гілок, бажано ознайомитися з відгуками споживачів або проконсультуватися з продавцем-консультантом магазину, визначитися з обсягом робіт, які будуть виконуватися. Також можна звернути увагу на наявність функції реверсу, яка дуже зручна для очищення ножовий системи, дізнатися про наявність блокування від навмисного включення, що значно убезпечить вас в процесі експлуатації даної техніки, ну і відповідно рівень шуму.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости