Як вибрати складаний ніж: рекомендації та поради

Можна до безкінечності перераховувати моменти, коли складаний ніж буде виконувати функцію незамінного помічника, однак вони відомі кожному. А ось на що варто звернути увагу, вибираючи складаний ніж, знає не кожен. Сьогодні існує велика кількість різних варіантів складаних ножиків, всі вони відрізняються між собою якимись особливостями. Саме тому важливо знати про те, як правильно вибрати таку річ. 

Критерії, на які варто звернути свою увагу при виборі:

  • Призначення. Це те, від чого необхідно відштовхнутися, вибираючи ніж. Це обумовлюється тим, що за призначенням визначається конструкція, параметри і форма леза. Причини: найпоширеніша причина придбання такого пристрою — це його застосування в побуті. Мається на увазі не в кулінарії, а в будівельно-ремонтних роботах. Наприклад, щось відрізати або розібрати дроти. В такому випадку вам ідеально підійде невеликий пристрій, який легко поміститися в кишеню; туристичні походи, пікнік. Тут вам потрібно придбати багатофункціональний варіант, щоб можна було скористатися ножем в різного роду ситуаціях; рибалка. В цьому випадку вам буде потрібен складаний ніж з міцним, вузьким лезом. З його допомогою можна з легкістю обробити ваш улов, зняти лусочки, нарізати рибу на маленькі шматочки, а придбати такий ніж можна тут https://x-gear.com.ua/catalog/folding_knives вже зараз.
  • Механізм, який відповідає за розкриття. Потрібно робити акцент на безпеці, а не на красі і ефектності. Це дуже травмонебезпечний предмет, отримати серйозні пошкодження працюючи з таким ріжучим предметом дуже просто. Тут важливо звернути увагу на механічний метод розкладання і складання ножа. Це звичайно не дуже зручно, тому як тут задіюються обидві руки, однак — надійно. Такий ніж дуже рідко ламається. Також існують ножі з автоматичним і напівавтоматичним механізмом. У них тільки одна перевага — зручність і швидкість відкривання. Більше недоліків, які полягають у високій вартості і швидкому зношуванні.
  • Матеріал, з якого зроблено різальний пристрій. Найкращий варіант — це ніж, зроблений зі сталевих матеріалів. Висока міцність клинка безпосередньо залежить від якості стали. Якісні предмети виготовлені з нержавійки з додаванням достатньої кількості хрому (починаючи від 13%).

Тепер, коли ви розбираєтеся в різновидах складаних ножів, ви зможете зробити правильний вибір і не пошкодувати про це.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости