Як вибрати тату-салон, якому не страшно довіритися?

Тату — це прикраса, яке залишиться на вашому тілі на все життя. Як же вибрати майстра і де шукати контакти хорошого тату-салону? Як не потрапити до новачка, після якого доведеться шукати іншого фахівця в екстреному порядку? Розглянемо 5 основних ознак хороших тату-салонів.

Дивимося портфоліо

Ознайомитися з роботами салону можна на офіційному сайті https://tattoo-fusion.kiev.ua вже зараз. Якщо такого немає, напевно знайдуться акаунти в Instagram, інших соціальних мережах, на різних спеціалізованих сервісах. Ніде не вдалося знайти даних про салон? Тоді причини дві: або він відкрився тільки вчора або зовсім невідомий. Якщо друге, звертатися туди точно не варто.

Ідеальна чистота

Чи варто говорити, що все в тату-салоні повинно блищати в буквальному сенсі слова? Сміття на робочому місці майстра неприпустимий. Підлоги повинні бути вимиті з дезинфікуючим засобом, всі інструменти для нанесення тату правильно оброблені і лежати на своїх місцях. Помітили хаос на робочому місці? Може, варто пошукати інший салон?

Чорнило і фарби

Варто ознайомитися і з матеріалами, які використовуються для створення тату на тілі. Не полінуйтеся запам’ятати назви брендів та навіть вимагати сертифікат якості. У хорошому салоні вам обов’язково його нададуть без найменших ознак невдоволення.

Професійні інструменти, машинки

Зверніть увагу, що саме працює майстер. Відрізнити саморобну машинку від професійної нескладно, а ось китайську підробку від дійсно якісного інструменту вже складніше. Тому не варто соромитися — задайте питання майстру тату безпосередньо.

Кожен майстер тату — художник

Це аксіома, яка не потребує доказів. Зрозуміло, якщо мова йде про справжній професіонала. Жоден поважаючий себе майстер не стане «набивати» точно такий же малюнок, який ви знайшли на просторах мережі Інтернет. Напевно він внесе зміни в ескіз або розробить новий малюнок згідно вашим перевагам.

Ідеально, якщо в салоні можна поспостерігати за роботою самого татуювальника. Якщо вам сподобався його стиль, а майстер здався справжнім чарівником з машинкою, варто записатися на прийом.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости