Як вибрати змішувач на кухню?

Скільки разів на день ви відкриваєте воду на кухні? Спробуйте порахувати. Швидше за все, цифри будуть немаленькі. Не кожен кран здатний витримувати таке навантаження протягом декількох років. Крім того, змішувач для мийки Франке повинен бути зручним і гармонійно вписуватися в інтер’єр. Якими ж критеріями керуватися при покупці?

Конструктивні особливості

За способом відкриття води смесители для кухни бувають:

  • Вентильні. Мають 2 кран-букси для гарячої і холодної води, розташованих з боків від виливу. Економічно витрачають воду, забезпечують точне регулювання температури. Недоліки: для відкривання потрібно використовувати обидві руки, що не завжди зручно в процесі приготування. Крім того, прокладки в кран-буксах досить часто виходять з ладу, хоча замінити їх нема великих складнощів.
  • Важільні. Однією руків’ям регулюється температура води і натиск, що високо цінується господинями за безсумнівну зручність. Коштують такі моделі дорожче вентильних, але мають великий запас міцності.
  • Безконтактні (сенсорні). Управляються через датчик, встановлений в корпус змішувача або мийки. Піднісши до нього руку, ви відкриваєте воду заздалегідь встановленої температури, не торкаючись крана. Зручно, ощадливо, безпечно і дуже дорого.

Злив

Може бути нерухомим і поворотним. Однозначно краще вибирати другий варіант. Звичайно, він менш надійний, зате набагато більш зручний і незамінний на кухні.

Крім того, має значення висота виливу, вона буває різною, і оптимальний розмір в кожному конкретному випадку залежить від глибини і ширини мийки. Деяким господаркам сподобається висувною виливши, оснащений шлангом і душовою головкою.

З чого виготовлений змішувач?

Як матеріали зазвичай використовуються метали і сплави:

Латунь. Найбільш затребувана, так як довговічна і відносно недорога. Для краси поверхню хромують, нікелюють або покривають емаллю.

Сплав алюмінію і кремнію (силумін). Найдешевший і недовговічний. Термін служби до перших протікання — від 6 місяців до року.

Нержавіюча сталь. Має один недолік — коштує недешево. В іншому не поступається латуні: міцна, надійна, екологічна.

Граніт і кераміка. Виступають як декоративне покриття металевих моделей. Відмінно виглядають в ансамблі з мийками з того ж матеріалу, легкі в догляді, але крихкі і досить дорогі.

Вибір змішувача — справа непроста. Основними критеріями тут повинні стати зручність в повсякденному використанні, а також відповідність розмірам і дизайну мийки. Вдалих покупок!

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости