Як виключити крадіжку даних за допомогою RFID

  1. Не включайте NFC без потреби, не тримайте його постійно включеним.
  2. Те ж стосується інших бездротових інтерфейсів — Bluetooth і Wi-Fi.
  3. Перевіряйте активність фонових процесів, при частому зверненні до мережевих інтерфейсів невідповідних для цього додатків — перевірте смартфон антивірусом.
  4. Не встановлюйте додатки з неперевірених джерел.

В даний час вагові комплекси набули широкого поширення. Існує безліч сфер, в яких застосування вагових комплексів є обов’язковим атрибутом. Серед об’єктів, які застосовують вагові комплекси можна назвати наступні:

Елеватори, бази овочевого зберігання, зерносховища.
Виробники будівельних матеріалів: розчину, бетону, ЗБВ, елементів мощення.
Агропромислові підприємства, ферми.
Підприємства гірничо-видобувної галузі.
Підприємства з перевезення та утилізації побутових відходів.

Покладаючись на дані вагових комплексів, підприємства ведуть статистику. За накопиченої інформації розраховуються показники ефективності роботи підприємства в цілому і окремих осіб зокрема: ведеться точний облік кількості рейсів і кількості перевезених вантажів.

Для зважування автомобілів можна застосовувати будь-якій ваговій комплекс, достовірність результатів залежить від виробника і від моделі ваг. Результати зважування зберігаються в системі, проте виникає проблема достовірності при обліку транспортних засобів і вантажів. Проблема виникає через суб’єктивні причини, оскільки цю інформацію як правило вводить оператор / диспетчер — звичайний людський фактор, в тому числі можливі не тільки помилки, але і підробки. RFID дозволяє безпомилково ідентифікувати транспортний засіб, що проходить зважування, при цьому людський фактор повністю виключається.

У запропонованій  структурі може застосовуватися ваговий комплекс будь-якого виробника. Рекомендується застосовувати електронну систему, в якій результати зважування транспортного засобу, в тому числі вантажу, надходять в інформаційну систему автоматично. Пропонована ГК ISBC структура системи справедлива для транспортних засобів будь-якого типу і будь-яких габаритів, від невеликих автомобілів до кар’єрних самоскидів.

Для вирішення вище озвученої проблеми ISBC пропонує звернути увагу на технологію радіочастотної ідентифікації RFID та бесконтактные карты. RFID дозволяє безпомилково ідентифікувати автомобіль, що проходить зважування, при цьому людський фактор повністю виключається. Застосування RFID допомагає підвищити ефективність обліку ТЗ і вантажів і здійснити автоматичне керування виконавчими пристроями (світлофорами, шлагбаумами, воротами).

В основі системи ідентифікації лежить RFID-мітка — це мініатюрний пристрій, що зберігає унікальний номер. Як правило RFID-мітки, які застосовуються для розв’язання задачі ідентифікації представлені у вигляді наклейки на лобове скло автомобіля, в вигляді карти, яка видається водієві або у вигляді корпусної мітки, карти, яка встановлюється на кузов або причіп транспортного засобу. Наклейка на лобове скло є одноразовою — при знятті мітка руйнується і перестає працювати (що виключає можливість її передачі іншій особі). Корпусна мітка закріплюється на кузов різними способами (зварювання, клей та ін.), Що не дозволяє передати її іншій особі. Пластикова карта, формату як банківська видається водієві. RFID мітка має необхідний захист від перехоплення індивідуального коду, при необхідності, може бути захищена паролем.

RFID-мітка, потрапляючи в зону дії RFID-зчитувача відповідає своїм унікальним номером або додатковими даними, закодованими в її пам’ять. Процес ідентифікації відбувається автоматично.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости