Як взяти кредит з поганою кредитною історією

Одна з найчастіших причин відмови в позику — погана кредитна історія клієнта. Дані грунтуються на попередніх фінансових вчинках користувача: кількість взятих позик, терміни сплати відсотків, своєчасне погашення заборгованості, а також наявність боргів. Ми розповімо, як отримати кредит навіть з поганою історією, а також додаткові переваги для клієнтів на прикладі сервісу topcredit.com.ua.

Хто може отримати позику в topcredit.com.ua

Для оформлення кредиту від https://topcredit.com.ua користувач повинен бути повнолітнім громадянином України не старше 75 років. Сервісу потрібно представити ряд документів для проходження реєстрації:

 1. Паспорт або ID-карту.
 2. ІПН.
 3. Банківську карту з позитивним балансом.

Зверніть увагу, картка не повинна належати третій особі. Важливі характеристики карти:

 1. Підтримка функції онлайн-платежів.
 2. Чи не призначена для соціальних виплат.
 3. Позитивний баланс рахунку від однієї гривні.
 4. Термін дії повинен закінчуватися не раніше, ніж через три місяці з дати оформлення заявки.

Як проходить процес реєстрації на сайті https://topcredit.com.ua

У Topcredit вхід в особистий кабінет здійснюється тільки після проходження процесу верифікації:

 1. Заповніть невелику анкету з зазначенням особистих даних.
 2. Завантажте знімки обличчя разом з актуальним фото в паспорті і окремо з місцем прописки. Для власників ID-карт дещо інша процедура — необхідний знімок з передньою стороною і документом, що підтверджує місце реєстрації.
 3. Пройдіть ідентифікацію за допомогою BankID.

Ніяких додаткових документів, як довідка з місця роботи, виписки про доходи або заставу не потрібні.

Як отримати вигідні пропозиції за промокодом

Клієнтам, які хочуть отримати вигідний кредит на карту — пропонує використовувати актуальні пропозиції від партнерів МФО. Так агрегатор надає промокодом для https://topcredit.com.ua для максимально вигідних позик:

 1. Бонуси в розмірі 300 гривень для нових клієнтів компанії на кредити.
 2. Акційні пропозиції для першої позики під нуль відсотків в день.
 3. Фіксована зниження ставки та інші.

Як отримати позику з поганою кредитною історією

На те, чи зможе користувач взяти кредит, впливають заборгованості в інших банках або мікрофінансових організацій, а також правдивість наданих даних.

Для сервісу https://topcredit.com.ua/s-plohoy-ki/ не має значення попередня кредитна історія клієнта. Компанія керується принципом індивідуального підходу. У більшості випадків рішення по видачі буде позитивним, навіть якщо у клієнта є прострочення або судові розгляди за попередніми кредитами. Нові користувачі сервісу можуть отримати позику в розмірі до 15 тисяч гривень під нуль відсотків.

Якщо ви хочете більш докладно дізнатися про реєстрацію в https://topcredit.com.ua, найкращі актуальні промокодом, а також відомості про процентні ставки по кредитах, переходите на сайт
https://topcredit.com.ua. Там ви знайдете тільки достовірну інформацію про кращих мікрофінансових організаціях та переваги кожної з них. Вдалого оформлення вигідного позики!

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости