Які є лубриканти і для чого вони потрібні?

В процесі збудження жіночий організм починає виробляти природну змазку, що забезпечує безболісне проникнення під час сексу. Кількість виділень може змінюватися в залежності від багатьох факторів: менструального циклу, наявності попередніх ласк, емоційного стану жінки, прийому гормональних препаратів, тривалості статевого акту, віку. У зв’язку з цим, багато жінок можуть час від часу відчувати сухість у піхві під час сексуального контакту. Один з варіантів вирішення цієї проблеми — купівля лубриканта для забезпечення кращого ковзання. Також лубриканти допомагають урізноманітнити секс, підсилюють приємні відчуття.

Всі лубриканты в Eros Line розрізняються за типом основи, кожна з яких добре підходить для своїх цілей. При виборі конкретного товару заздалегідь подумайте, коли й для чого ви будете використовувати лубрикант, і орієнтуйтеся на свої потреби.

Лубрикант на водній основі

Це найпопулярніший та універсальний вид лубрикантів в інтернет-магазині https://erosline.com.ua/, який завжди містить воду у своєму складі. Текстура у мастил на водній основі, в порівнянні з іншими, більш легка і рідка, тому відчуватися на тілі вони можуть приємніше. Часто в лубриканти на водній основі додають різні компоненти, які додатково живлять і борються з сухістю в піхву. Змити з тіла залишки лубриканта можна звичайною водою.

Незважаючи на універсальність і безліч переваг, включаючи невисоку ціну, є і кілька мінусів. Лубриканти на водній основі швидше висихають на повітрі й вбираються шкірою, тому їх витрата буде значно більше. Як правило, через 5 хвилин після використання вам потрібно повторне нанесення мастила. Враховуйте цю особливість, щоб флакон не закінчилася в найпотрібніший момент. Також звертайте увагу на склад — деякі компоненти можуть викликати роздратування при частому використанні (наприклад, гліцерин і ароматизатори), а інші (цукор) порушити мікрофлору піхви. Нарешті, лубриканти такого типу не призначені для використання в воді, оскільки відразу ж зникнуть із тіла.

Лубриканти на силіконовій основі

Такий тип лубрикантів усуває недоліки засобів на водній основі: мастила з силіконом в складі можна використовувати у воді, вони не вбираються шкірою і довше забезпечують ковзання. Також такий тип мастила добре підходить для ректального сексу за рахунок своєї щільної й тягучої текстури.

Мінуси у силіконових мастил теж є: після використання їх необхідно змивати з тіла, і для цього недостатньо звичайної води — доведеться використовувати мило або інші миючі засоби. Силіконові мастила, як правило, мають гіркуватий присмак, тому їх буде неприємно використовувати під час орального сексу. Також їх можна поєднувати з силіконовими іграшками — це псує матеріал і призводить до розширення пір на поверхні девайса, куди можуть проникнути бактерії. Силіконові мастила можуть залишати сліди на тканинах, тому будьте готові прати свій одяг і постільну білизну після використання лубриканта. Нарешті, їх вартість, найчастіше, вище, ніж у мастил на водній основі.

Лубрикант на масляній основі

Такий тип лубрикантів — з маслом в складі — використовується як натуральний аналог силіконової змазки. Масляна мастило, як правило, їстівна, тому добре підходить для орального сексу. Також вона майже не висихає під час використання і не розчиняється у воді. Мастило на масляній основі можна використовувати з силіконовими іграшками, для масажу тіла і вагінального проникнення.

Головні мінуси: масляні мастила залишають плями і їх не можна використовувати з презервативами з латексу (з поліуретану — можна). Крім цього, будьте готові, що мастила з такого типу основою можуть стати дуже рідкими в спеку або, навпаки, загуснути в холод. Як і у випадку з іншими лубрикантами, звертайте увагу на склад перед покупкою: окремі компоненти можуть викликати індивідуальну непереносимість або привести до подразнення при частому використанні.

Гібридні лубриканти

Такі лубриканти увібрали в себе переваги засобів на силіконовій, водної та масляній основі. Гібридні мастила легко змивати водою, їх можна використовувати з іграшками з силікону і латексними презервативами.

Недолік такого типу лубрикантів в тому, що їх склад і вплив на організм можуть варіюватися, тому завжди варто дізнатися компоненти перед використанням.

Важливе!

  1. Не замінюйте лубриканти харчовим або мінеральною оливою, вазеліном, кремом, слиною й іншими підручними засобами. Це може викликати роздратування, грибкові та бактеріальні інфекції.
  2. Завжди уважно читайте склад на упаковці й купуйте кошти тільки в перевірених магазинах.
  3. Не використовуйте лубриканти з анестетиками під час сексу — це небезпечно для вашого організму і може призвести до травм.

Нехай ваше сексуальне життя буде яскравим і наповненим тільки приємними відчуттями!

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости