Яндекс.браузер: основні переваги

Представляємо Вашій увазі деякі з переваг яндекс.браузер:

  1. Можливість налаштувати браузер під себе.
  2. Можливість використовувати плагіни, які інтегруються з магазину Google Chrome.
  3. Під час пошуку враховуються особливості мови.
  4. Вбудований голосовий помічник Алиса яндекс браузер, готовий допомогти Вам знайти потрібну інформацію в інтернеті.
  5. Турбо-режим, здатний скорочувати завантаження веб-ресурсів, а також стискати відео при маленькій швидкості інтернету.
  6. Миттєвий доступ до всіх сервісів Яндекс.
  7. Захищений режим при покупках через інтернет.
  8. Захист Protect, яка аналізує вміст веб-сторінок і файлів.
  9. У браузері можна читати файли в форматах fb2, ePub, pdf.

 

Яндекс.браузер — з турботою про людей

Інтерфейс

На відміну від Google Chrome, інтерфейс якого застиг у 2000, розробники компанії Яндекс постійно додають в браузер додатковий функціонал, розширюючи аудиторію користувачів яндекс.браузер.

Концепція браузера спрямована перш за все на зручність використання споживачем. Яндекс.браузер повністю налаштовується під конкретного користувача. Зрозумілий інтерфейс і зручне розташування налаштувань створює середовище для можливості кастомізації і ефективної роботи.

Незважаючи на свою простоту, яндекс.браузер зберігає всі інструменти для IT-фахівців, наприклад, перегляд вихідного коду веб-елементів.

Інтерфейс браузера простий і зрозумілий кожному. При першому відкритті браузера після установки користувач бачить панель вкладок, адресний рядок і табло з обраними сайтами.

Під табло знаходяться кнопки для додавання закладок, налаштування екрану і установки фонової картинки браузера, де присутні як статичні зображення, так і відеофайли.

Нижче представлені цікаві статті, які пропонуються платформою Яндекс.Дзен, заснованої на ваші уподобання.

Важливо! Якщо показуються статті вам не цікаві, то їх можна відключити в налаштуваннях браузера.

У настройки можна перейти, використовуючи кнопку з 3-ма рисками, розташованої в правому верхньому куті браузера. При переході в налаштування зліва можна побачити панель швидкого пошуку, а вгорі розташовується меню для роботи з іншими компонентами браузера.

Відразу після установки яндекс.браузер користувачеві доступні кілька розширень, що спрощують роботу з браузером, наприклад, розширення для скачування відео з сайтів SaveFrom.net і блокувальник реклами в браузері Adguard.

Додаткові розширення встановлюються з каталогу розширень. Для установки доступні всі розширення з магазину Google Chrome.

Висновок

Яндекс.браузер підійде кожному користувачеві для швидкого пошуку інформації, перегляду відео та інших розваг. Присутність додаткових розширень стає прекрасною альтернативою як для професійних розробників, так і для звичайних користувачів.

 

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости