“Запроси друга” в додатку для дешевого таксі в місті Київ та інших містах України

Мобільні додатки для виклику таксі та каршерінга це одна з найбільш популярних категорій програмного забезпечення в AppStore та Google Play. Вони стали величезним кроком вперед для сфери пасажирських перевезень та сервіса таксі.

Завдяки смартфону кожен користувач може замовити таксі для поїздки містом чи знайти попутника для подорожі в інше місто, або ж навіть до іншої країни. Свого часу такі додатки стали справжньою сенсацією і так швидко набрали популярність, що більшість країн Європи вимушені були змінити своє законодавство відносно поняття служб таксі аби крокувати в ногу з технологічним прогресом. Такі зміни також повинні надати громадянам максимальну безпеку при використанні мобільного додатку таксі.

Україна не є винятком і для того, щоб замовити таксі в Києві https://taxioma.com.ua/, Одесі, Запоріжжі  чи іншому великому місті України можна знайти безліч різноманітних додатків. І поки користувачі сперечаються, який з них  вигідніший та кращий —  Uklon, Uber чи Bolt, чимало розробників програмного забезпечення намагаються створити додаток який буде ще зручнішим, простішим, економнішим та більш орієнтованим на українського споживача.
Цікавим є Додаток Taxioma, який сміливо можна назвати найвигіднішим способом замовити таксі онлайн https://taxioma.com.ua/ в містах Київ, Чернігів, Черкаси, Одеса, Херсон, Полтава, Дніпро, Запоріжжя, Кременчук,  Ніжин. Окрім того, що додаток дуже простий у використанні і дозволяє замовити зручне та недороге авто буквально в два кліка, у ньому передбачено декілька можливостей отримати бонусні кошти та різноманітні знижки на подорожі.

Цікавою особливістю Taxioma є реферальна система “Запроси друга”. Будь-який користувач додатку може згенерувати власний персональний код у головному меню та надіслати цей код будь-кому зі своїх друзів та близьких, хто ще не завантажував додаток Taxioma на свій девайс. Після того, як отримувач коду завантажить Taxioma, активує код у головному меню та здійснить поїздку, обоє користувачів отримають по 45  гривень на особистий рахунок для наступних подорожей. Таким чином, чим більше друзів користувач запросить до Taxioma, тим більше бонусних коштів отримує.

Крім того у Taxioma існує система персональних знижок. Якщо ви користуєтеся Taxioma понад 1 рік та здійснили більше 500 поїздок, зверніться до служби підтримки та зробіть запит для персональної знижки. У системі також передбачені знижки для корпоративних клієнтів.

Не забувайте також вказувати свої вподобання щодо авто у додаткових налаштуваннях до замовлення, щоб ваша подорож була максимально комфортна. Величезний автопарк та партнерські програми з найкращими службами таксі дають можливість додатку знайти найближче та найоптимальніше для вас таксі.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости