Огляд засобів для гоління

Креми, гелі, піна, мило, масла — всі ці кошти для гоління використовуються для полегшення бритвеною процедури, але володіють різною структурою і надають належний ефект тільки в тому випадку, якщо правильно підібрані в залежності від типу шкіри. Як же зробити гоління найбільш комфортним? Якому засобу віддати перевагу?

Крем і мило

Головна відмінність крему і мила від інших засобів для гоління в тому, що перед процедурою їх необхідно збивати в піну помазком (бажано — в спеціальній чаші). Така піна відчутно краще балонної по консистенції і за якістю ковзання бритви, однак її потрібно готувати самостійно. Принципової різниці між мильним розчином, який виходить з крему і мила, немає, тому, що вибрати — лише питання смаку і зручності.

Чи підійде для гоління звичайне мило? Звичайно, ризик — справа благородна, але краще віддати перевагу спеціалізованому засобу, і ось чому. Звичайна або господарське мило (так, є і ті, хто пробував для гоління господарське мило) може не дати піни потрібної консистенції — бритва по ній не буде ковзати, а шкіра після такого гоління буде суха і роздратована. Крім того, деякі сорти залишають на лезі темні плями. Кошти, призначені для гоління, не псують інструмент, забезпечують оптимальний догляд за обличчям (багато виробників, до речі, включають до складу гліцерин, завдяки якому шкіра не сохне) і високу якість гоління.

До речі, на сайті britvamag.com.ua/britvy/britvennye-nabory ви можете придбати якісні набори для бриття за вигідними цінами.

Гель та піна

Гель та піна випускаються в балонах під тиском і являють собою готовий продукт, який можна відразу ж наносити на обличчя. Їх основні переваги — дешевизна, швидкість у використанні і повсюдне поширення. Гель коштує трохи дорожче, ніж піна, але його вартість цілком окупається багатою сумішшю, кращим зволоженням і більш «слизьким» голінням, він відрізняється економічністю в застосуванні, хоча і може «засмічувати» бритву (засіб забирається між лезами і їх потрібно частіше полоскати). Піна, незважаючи на свою пухнасту текстуру, часто не забезпечує достатнього рівня мастила.

До недоліків того й іншого засобу можна віднести те, що вони не підходять для гоління небезпечною бритвою і можуть негативно позначитися на шкірі, так як в їх склад входять речовини, призначені для швидкого намилювання і «підтримки» піни.

Масло для гоління

Спеціальне масло для гоління підходить як для домашнього, так і для салонного гоління. Воно дуже легке, нежирне і не вимагає води, після всіх маніпуляцій з бритвою вбирається в шкіру без залишку.

Це засіб забезпечує лезу ідеальне ковзання і робить гоління «прозорим», а це особливо важливо при використанні небезпечної бритви. Чоловіки, які віддають перевагу цьому засобу, отримують укупі з зручністю і прекрасною якістю гоління ще й хороший догляд за шкірою. Масло, пропоноване сучасними виробниками, містить в своєму складі рослинні інгредієнти, які зволожують, живлять і заспокоюють.

Засіб дуже універсальне: його можна використовувати не тільки для гоління, а й для моделювання вусів, бороди і бакенбард. При нанесенні воно робить волосяний покрив на обличчі більш м’яким і згладжує жорсткі, стирчать волоски. Є у масла і свої недоліки: воно коштує істотно дорожче інших засобів для гоління для чоловіків, згаданих у цій статті.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости