Алкоголь в якості подарунка

Алкоголь — невід’ємний атрибут будь-якого торжества. Напевно, неможливо уявити святковий стіл, на якому не буде стояти коньяк, кальвадос, настоянка і стара добра горілка. Саме тому в традицію увійшло не тільки вживати алкоголь на святі, але й дарувати його.

В якості подарунка найкраще підходить елітний, дорогий алкоголь. Дарувати тризірковий коньяк — моветон. Та й пляшка пива буде подарунком хіба що гумористичного характеру. Зазвичай дарують рідкісний алкоголь, який самостійно людина не придбає. Традиційно чоловікам підносять як подарунок міцний алкоголь — віскі, горькие настойки на спирту, коньяк. Жінкам дарують легші напої — шампанське, різні лікери. Однак це виключно справа смаку. Якщо ви знаєте, що жінка, якій ви зібралися подарувати алкоголь, обожнює віскі, то можна дарувати і його. І, навпаки, якщо ви знаєте, що чоловік, якому ви підбираєте презент, обожнює мартіні, то можна подарувати саме цей напій. Вино зазвичай дарують тим, хто добре в ньому розбирається або навіть колекціонує.

В Україні в якості подарунка зазвичай не підносять горілку. Такий подарунок, як водка в сувенирных бутылках Люботин можна зробити іноземцеві. Це буде своєрідний подарунок-нагадування. Однак в такому випадку вибирати потрібно тільки дорогу і дуже якісну горілку.

Вибираючи алкоголь, проявіть креативність. Коньяк, віскі, вино — це нудно. Чому б не придбати мескаль, самбуку або абсент? Це незвичайний алкоголь, який пробували не всі, а тому подарунок, як мінімум, викликає інтерес. Виявляти креативність слід і при підборі лікарів в подарунок жінкам. Класичний лікер, який дарує більшість — Бейліс. Зазвичай жінки його люблять, проте є ж і такі, хто не у захваті від смаку і запаху кави. Таким можна подарувати, наприклад, Блю Кюрасао — пляшка з синім алкоголем буде виглядати незвично.

Даруючи алкоголь, не забувайте про гарну упаковку. Цікаво оформити і піднести можна навіть самий звичайний алкоголь. Це буде універсальним подарунком, який можна дарувати кожній людині на кожне свято. Алкоголь — це вид нейтрального подарунка, який з одного боку виражає увагу, а з іншого не зобов’язує ні до чого.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости