Комбінована роз’ємна муфта — найкращий варіант для стиків труб

Муфта комбінована роз’ємна є різновидом фітинга і являє собою пристрій, який оснащено спеціальним роз’ємом для поліпропіленової труби і гайкою з різьбленням. Муфта застосовується в разі необхідності з’єднання поліпропіленової і армованої труби з металевою. Також можливе підключення різного устаткування з нарізним стиком.

Особливості монтажу і експлуатації комбінованої муфти

Комбіновані муфти з’єднуються з трубою з поліпропілену шляхом зварювання. Спеціальна конструкція з різьбленням дозволяє також підключати вимірювальні та інші прилади. Муфта виконана з матеріалів високої міцності, що забезпечує довгостроковість і надійність в експлуатації. З її допомогою може підключатися насос або радіатор. Роз’ємна муфта комбинированная не впливає на показники якості води і надійність всієї системи водопроводу.

Устаткування стійке до агресивних хімічних сполук. Матеріал не схильний до утворення корозії і сприяє гарній герметичності ділянки з’єднання. Монтажні роботи здійснюються за максимально короткий термін із застосуванням спеціального обладнання.

Муфта виготовляється з надійних і високоякісних матеріалів для того, щоб забезпечити найкращі експлуатаційні властивості, це може бути:

• Чавунний метал.

• Нержавіюча сталь.

• Товстий пластик.

Матеріал для виготовлення з’єднувального елемента підбирається в залежності від його призначення. Головними критеріями є:

• Тип рідини, яка буде протікати через труби.

• Її температура.

• Рівень тиску.

Переваги і вибір комбінованої муфти

До основних переваг комбінованих муфт відносяться: структурна стійкість, простота в установці, практичність, невисока вартість, універсальність і великий вибір. У каталогах спеціалізованих інтернет-магазинів можна вибрати оптимальні для експлуатації в певних умовах муфти. Ціни на обладнання доступні і не перевищують середні на ринку. Комбіновані муфти повністю відповідають прийнятим стандартам надійності і експлуатаційної безпеки. На даний момент можна придбати найбільш підходящі для використання в системі опалення або водопостачання муфти за вигідними цінами. Представлене обладнання від провідних виробників прослужить протягом кількох десятиліть без необхідності заміни та ремонту.

Последние новости регионов

Самые посещаемые новости